1874
2061

نفستو حبس کن

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم      انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

من تا همین الان سسکسکه میکردم نفسموسی ثانیه نکه داشتم خوب شد

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

اگه روزه نیستید یک لیوان آب رو ریز ریز پشت سرهم قلپ قلپ های کوچیک بخورید خوب میشید

جهت احترام به روان و افکار خودم ؛؛؛ازین به بعد از صرف وقت در••تاپیک های سرکاریِ خشونت علیه کودکان و همسر ،••تاپیک افراد ساده لوح‌ ، که حجم زیاد سادگیشون شدیدا حرص درار هست ••تاپیک بیماران جنسی که سریع عضو سایت میشن و مستقیم افکار چندششون رو ثبت میکنن.•• شرکت نخواهم کرد•••این امضا صرفا جهت یادآوری به خودم میباشد.😊

کمتر پشت سر بقیه حرف بزن که سکسه ات نگیره😏😏

ایشاالله: یعنی خدا را به خاک سپردیم. (نعوذبالله) (استغفرالله) انشاالله: یعنی ما خدا را ایجاد کردیم.(نعوذبالله) (استغفرالله) .ان شاءالله: یعنی اگر خداوند مقدر فرمود.(به خواست خدا) .
2050

شما آی پی تون با کاربر @جینگیل بلا یکیه چرا🤨🤨🤨

الکی گفتم ترسوندمت سکسکه ت بره 😏😏😏🐎🐎🐎

تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
اسی کحایی هستی چند تا تایپیکاتو خوندم حس میکنم میشناسمت

اوه اوه نه تنها بند میاد بلکه میزنه کاربریشو میترکونه 😂🔫🐴

تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
والا تا جایی ک یادمونه میگفتن ک سکسه دلیل ایجادش کشف نشده 

مال همین غیبت کردناس

ایشاالله: یعنی خدا را به خاک سپردیم. (نعوذبالله) (استغفرالله) انشاالله: یعنی ما خدا را ایجاد کردیم.(نعوذبالله) (استغفرالله) .ان شاءالله: یعنی اگر خداوند مقدر فرمود.(به خواست خدا) .
1718