2726

در حالت عادی نه ولی اگه مثل برای من چسبیده باشه دیگه کار سخت میشه ، بخیه ی من رو دکترها نوبتی میومدن میکشیدن نمیتونستن اونیکی رو صدا میزدن ، اخرشم نخ کنده شد ، دکتره گفت برو اگه بعدا نخ زد بیرون بیا بکشیم😐

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا رفتی که بخیه رو باید بکشی من که بیمارستان دولتی و بیمه سلامت بودم از اینا که جذب میشه استفاده کرده بودن بخیه رو اگه کسی داری که دل داره بگو بکشه کاری نداره عزیز 

واقعا عملش درد نداره؟ بعد عمل چطوره وضعیت چند ساعت بعدش میشه پاشد و تا گی جاش درد داره

من تا پاهام ب حس اومد اومدن رام.بردن و سوند کشیدن و از همون لحظه راه رفتم تازه شب اولی مامانم اومده بود بیمارستان خسته شده بود خابیده بود من پلک روهم نذاشتم و حالا شیر نداشته اصرار داشتم شیرم بدم 😂😂اینچنین حالم خوب بود ک تو اینستا بودم و دائم فیلم زایمانم.رو میدیدم

2728
از خواهرت بپرس کلا سزارین دردش چقدره 

بدنها واستانه دردهرکس فرق میکنه یکی مثل من که بد دردم برام قابل تحمل نبودهم تختیم پامیشددست وصورتشومیشست

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
واقعا عملش درد نداره؟ بعد عمل چطوره وضعیت چند ساعت بعدش میشه پاشد و تا گی جاش درد داره

وقتی میخوای بشینی پاشی راه بری درد بدی داره تا دو روز منظورم بعد سزارینه ولی کشیدن بخیه هیچ دردی نداره چون حالا حالا جای بریدگی سر میمونه

کلا سزارین چقدر درد داره بعد عمل خیلی سخته؟

بستگی به بدنت و دکترت داره . من اصلا درد نداشتم ولی هم تختیم البته چاق بود خیلی ناله میزد . البته بلند شدن و نشستن تا چند روز خیلی سخت بود

کلا سزارین چقدر درد داره بعد عمل خیلی سخته؟

عزیزم هر کسی فرق میکنه من طبیعی هم زایمان کردم خیلی به نظرم راحت تر بود ولی هستند که سزارین رو راحت تر میدونن سزارین هیچ دردی نداره اولش فقط برای بی حسی کمر یه خورده درده اونم درد نیست یه جورایی بی قراری خودم بود بعدم یه خورده توهم زدم که پاهامو تکون بدید درد میکنه انگار چند ساعت این مدلی مونده بود هی میگفتم یه خورده جابه جاش کنید یه کمی حالت تهوع و خواب رفتم بعدم تا 24 ساعت فکر کنم نباید تکون خورد البته بیشترش خوابی مطمئن باش اذیت نمیشی ولی وقتی میخوان بلندت کنن چرا دروغ بگم ما خدا پیغمبر رو صدا میزدم تا پاشم ولی وقتی بلند شدی و چند قدم راه رفتی دیگه اون درده مثل اول زیاد نیست باس بری دستشویی عوض کردن لباس و... 

بعدش دیگه هر چی خودت راه بری بهتره 

یعنی اصلا درد نداشتی ماشالا واقعا

ن تازه پسرمم بردن دستگاه روزی چن بار دو طبقه پله رو میرفتم پایین میومدم بالا و میرفتم پسرمو ببینم و همش گریه زاری و اصلا ی جوشنده ای یا تعذیه خاصیم نشد ک داشته باشم😢

2706