1874
2061

اصلا درد نداره عزیزم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059
2062

برای کسایی که چدبی شکمی دارن از جذبی استفاده نمیکنن موقع کشیدن یه لحظه فقط میسوزه البته تجربه نداشتم خواهرم تجربه داره اون گفت

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر که انتظارم به سر رسید شکر که سیاهی گذشت  ❤❤میشه برای سلامتی توراهیم یه صلوات مهمونم کنید❤❤  

در حالت عادی نه ولی اگه مثل برای من چسبیده باشه دیگه کار سخت میشه ، بخیه ی من رو دکترها نوبتی میومدن میکشیدن نمیتونستن اونیکی رو صدا میزدن ، اخرشم نخ کنده شد ، دکتره گفت برو اگه بعدا نخ زد بیرون بیا بکشیم😐

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است، آب این کوزه گهی شور، گهی تلخ، گهی شیرین است

کجا رفتی که بخیه رو باید بکشی من که بیمارستان دولتی و بیمه سلامت بودم از اینا که جذب میشه استفاده کرده بودن بخیه رو اگه کسی داری که دل داره بگو بکشه کاری نداره عزیز 

کرونا کرونا ماداریم می‌آییم اگر هم نیایی یارم میایه دلدارم میایه💃💃💃🕺🕺🕺👯‍♀️👯‍♀️👯‍♀️👯‍♂️👯‍♂️             به امید اینکه بشه یه خاطره 😊😊
واقعا عملش درد نداره؟ بعد عمل چطوره وضعیت چند ساعت بعدش میشه پاشد و تا گی جاش درد داره

من تا پاهام ب حس اومد اومدن رام.بردن و سوند کشیدن و از همون لحظه راه رفتم تازه شب اولی مامانم اومده بود بیمارستان خسته شده بود خابیده بود من پلک روهم نذاشتم و حالا شیر نداشته اصرار داشتم شیرم بدم 😂😂اینچنین حالم خوب بود ک تو اینستا بودم و دائم فیلم زایمانم.رو میدیدم

1718