2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم چند تا آلو وانجیر بزار شب تا صبح خیس بخوره بخور شکمو راه مسندازه؛ میتونم بپرسم شما کجا پا ...

من ابن سینا رفتم عمل پانکچر هم ک هیچی متوجه نشدم چون بیهوشی کامل بودم دکترم خوب بود جوری داروامو تنظیم کرد ک هایپر نشدم نه سخت نبود برای من

سلام عزیزم چند تا آلو وانجیر بزار شب تا صبح خیس بخوره بخور شکمو راه مسندازه؛ میتونم بپرسم شما کجا پا ...

بعداز پانکچر باید استراحت کنی چون تخمدانها متورم شدن ی مقدار داخل واژن ممکنه درد داشته باشه بعدازعمل ک واسه من بعداز دوروز استراحت خوب شد خوردنیای مقوی باید بخوری 

من ابن سینا رفتم عمل پانکچر هم ک هیچی متوجه نشدم چون بیهوشی کامل بودم دکترم خوب بود جوری داروامو تنظ ...

منم قراره ابن سینا انجام بدم ؛شما پیش کدوم دکترش رفتی؟ تو دوره کرونا همه چی رو تو  اتاق عمل رعایت میکردن؟ راستش من همش می ترسم نکنه روز پانکچرم کرونا بگیرم،ممنون میشم هر اطلاعاتی که لازمه به منم بدین🙏🌱

منم قراره ابن سینا انجام بدم ؛شما پیش کدوم دکترش رفتی؟ تو دوره کرونا همه چی رو تو  اتاق عمل رعا ...

هرکسی که توی اتاق عمل میاد قبلش تست کرونا ازش میگیرن.یعنی همه پاک میان بعدشم ک پروتکلها رعایت میشه اصلا نگران نباشید 

من تحت نظر دکتر اعظم محمداکبری هستم یکی از دکترای مطرح اونجاهستش

اصلا نگران نباشید خودشونم اونجا سخت گیری میکنن.

کی قراره پانکچر بشید؟دکترتون کیه

2738
منم قراره ابن سینا انجام بدم ؛شما پیش کدوم دکترش رفتی؟ تو دوره کرونا همه چی رو تو  اتاق عمل رعا ...

ضمنا تو اتاق عمل اولا ک ماسک نو خودشون میدن و لباسها و دمپایی هم آکبند میدن دوما داخل خود اتاق عمل هم همچنان ماسک میزنن همه حتی مریض حین بیهوشی ماسک داره.شما برای اطمینان بیشتر دوتا استفاده کن

هرکسی که توی اتاق عمل میاد قبلش تست کرونا ازش میگیرن.یعنی همه پاک میان بعدشم ک پروتکلها رعایت میشه ا ...

خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون نگرانیم برطرف شد؛دکتر من هم خانم دکتر محمد اکبری هستن...چند تا تخمک ازتون گرفتن ؟انتقالتون رو نگفتن چند روز بعده؟

امیدوارم هرچه زودتر خبر مادر شدنتونو بدین🌷🌱

خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون نگرانیم برطرف شد؛دکتر من هم خانم دکتر محمد اکبری هستن...چند تا تخمک ا ...

خواهش میکنم عزیزم ایشالله ک کارات بخوبی پیش بره 

من 11تا تخمک ازم گرفتن هنوز از تعداد جنین ها و کیفیت تخمکا چیزی نمیدونم 

زنگ زدم جنین شناسی گفتن هروقت جنین آماده انتقال بشه تماس میگیریم اطلاعات تخمکا و کیفیت و تعداد جنینها رو میگیم حتی گریدشونم اطلاع میدیم بهتون.احتمالا فردا یا پسفردا تماس بگیرن باهام

هزینه پانکچر تقریبا یه 6ونیم پرداخت کردیم ی 62تومن بابت لوازم و وسایل عمل

خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون نگرانیم برطرف شد؛دکتر من هم خانم دکتر محمد اکبری هستن...چند تا تخمک ا ...

در کل نداشتن استرس و ریلکس کردن خیلی مهمه.اروم باشید بسپارید ب خدا..قطعا بهترینهارو برامون رقم میزنه.

امیدوارم شماهم همین سری موفق بشی و مامان بشی عزیزم❤👌

2706