2737
2734

راستش با دیدن این فیلم امیدوار شدم.. والا فکر کنم به اندازه ی همون کارگردانه بتونم فیلم ترسناک بسازم😂

یه دوربین میخوام فقط.. یه ملافه میکشم سرم یخورده هم سس میریزم روش با یوهاهاها جلو دوربین ظاهر میشم و با چاقو میوه‌خوری میرم عروسکمو خفت میکنم😐😂😂

باور کنین از این فیلم احظار ترسناک تر میشه😂😂

ز هشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد دلا دیوانه شو! دیوانگی هم عالمی دارد   

تا حالا ندیده بودم این همه نابازیگر دور هم جمع شن و به بدترین حالت ممکن سریال بسازن.گند بزنن تو بازی افتضاح شون

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا بچه ها شجاع ترن نمیدونم چرا،از هیچی نمیترسن😟

اره دقیقا من خودم تا دبیرستان اینقدر چیزا ترسناک میدیدم و میخوندم ولی حالا همین احضار ایرانیم ببینم میترسم شب خوابش میبینم با حضور خودم😂

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
نه ترسناک نیست، انرژی منفی کانله، یعنی ناخوداگاه شما مورد انرژی منفی قرار میگیره، اون عکس چشمی که تو ...

مگه میشه....

من خودم خیلی اهل اینجور مسائل متافیزیک و ماورا طبیعه هستم اما اینکه شما میگی اون چشمه انرژی منفی میده نفهمیدم یعنی باور نمیکنم

میشه توضیح بدی دقیقا نماد چی هس و چرا انرژی منفی میده؟

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
2728
متاسفانه من سالهای گذشته وارد این عالم شدم و خیلی موارد رو فهمیدم، متاسفانه تا همین الان دارم تاوان ...

اره دارن جو بد انعکاس میدن یا افکار منفی

اتفاقا الان رفتم اون چشمو دیدم 

من ترسوام چون شبابیدارمیمونم تواتاق ی صدایی بیادسکته میکنم ترجیح دادم نگاه نکنم

منم ترسوام خیلییییی تازه مشکل قلبیم دارم.. اما واقعا از بس خانوادگی با سوتی‌هاشون سوژه درست کردیم بعنوان فیلم طنز میشناسمش😂

2738
اینایی که میگن این سریال ترسناکه اگه کانجورینگ و احضار اصلی رو ببینن که کلا پشم میشن👻

واقعا من کانجیرینگو دیدم یه هفته از ترسم اتاق تاریک نمیرفتم اینسیدیوس هم ترسناکه

🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️Düşmam ben, kanatlarim var rühümdaaaa
کارتون کورالین از این ترسناکتر بود😂کسی دیده کورالین؟

اره باز حداقل اون یه معنا و مفهومی داشت.. منم بچه بودم دیدمش شب نخوابیدم.. اما اینو میبینم فقط میخندم😂

منم ترسوام خیلییییی تازه مشکل قلبیم دارم.. اما واقعا از بس خانوادگی با سوتی‌هاشون سوژه درست کردیم بع ...

اصلانگاه نکردم ببینم چیه،جدی سوتی داره؟تبلیغشودیدم یکم بیخیالش شدم

خدایا!من یاغی نیستم✋
واقعا من کانجیرینگو دیدم یه هفته از ترسم اتاق تاریک نمیرفتم اینسیدیوس هم ترسناکه

اینسایدیوس رو خیلی نترسیدم دنان و کانجورینگ بد بود یه چند وقتیم که IT یک و دو رو دیده بودم دست شویی نمیرفتم😑🤧

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
اصلانگاه نکردم ببینم چیه،جدی سوتی داره؟تبلیغشودیدم یکم بیخیالش شدم

اره جدا از اون هم کلا خوب بازی نکردن.. یعنی کلا بازیگرا ناواردن خیلی مصنوعی بازی کردن

2706