2726
عنوان

جرم گیری دندان

214 بازدید | 16 پست

کی انجام داده

یه عده میگن دندون زرد میشه

هزینه ش چقد بوده؟

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم

دندون پزشکی تامین اجتماعی رایگان انجام میده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من چون ارتودنسی داشتم خودش بعضی اوقات برام انجام میداد درد داشت واییییی صداش رو عصابه انگار داره دندونتو سوراخ میکنه

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امروز انجام دادم ۸۵۰ 😬

سالهای قبلم انجام داده بودم نه زرد نشد .جرم گیری لازمه چون رسوبات پای دندون ریشه رو فاسد می‌کنه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728

من تامین اجتماعی نیستم

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم
من امروز انجام دادم ۸۵۰ 😬 سالهای قبلم انجام داده بودم نه زرد نشد .جرم گیری لازمه چون رسوبات پای دن ...

خوبه..مرسی

من دفترچه تامین اجتماعی دارم ینی رایگان؟؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
من چون ارتودنسی داشتم خودش بعضی اوقات برام انجام میداد درد داشت واییییی صداش رو عصابه انگار داره دند ...

میگن جرم گیری خطرناکه

جدی تامین اجتماعی کارمندادارن؟

درمونگاه یا بیمارستان خودِ تامین اجتماعی رایگان خدمات میده عزیزم 

برای همه ی بیمه شده ها

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من  بابام دندون پزشکی داره  قیمتش 300 تومنه 

درد یکم داره نه خیلی صداش ولی خیلی بده 

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین

اگه درمونگاه خود تأمین اجتماعی باشه بله

پایین گفتم

اره اگه بری درمانگاه خود تامین اجتماعی

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
من  بابام دندون پزشکی داره  قیمتش 300 تومنه  درد یکم داره نه خیلی صداش ولی خیلی بده& ...

یعنی من جرم گیری نکنم؟

چون پلاک سیاه روشه

2706