2733
2734

من به این نتیجه رسیدم

حتی حرم و مکه هم واسه پولداراست

اینو وقتی دلم پررر میزد واسه حرم امام رضا فهمیدم  وقتی نمیشد که بریم   رفتم نمیگم نرفتم خب شرایط میخواد

خواسته کسایی که تازه اماما رو قبول کردن  زودتر براورده میشه

نکنه فراموش شدیم   انگار ماها اون ته ته  اخرها هستیم

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اینه دلت واسه یه امام پر بکشه یا به یادشون باشی.یعنی اون امام به یاد تو هستند .

ایشون ابتدا یاد تو کردند ،و بعد تو به یادشون افتادی.

اینو بدون: لیلی از مجنون بسی مجنون تر است.

اویس قرنی هم هیچوقت پیامبر رو ندید.اما پیامبر بسیار مشتاق او بودند‌.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
عزیزم اینه دلت واسه یه امام پر بکشه یا به یادشون باشی.یعنی اون امام به یاد تو هستند . ایشون ابتدا ی ...

راسته؟ 😢😢

منبع این حرفتون کجاست؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
راسته؟ 😢😢 منبع این حرفتون کجاست؟ 

البته که راست و حقیقته.

منابعش ،احادیثه.

عزیزم خیلی خوبه اگه کانال استاد شجاعی عضو بشی.

و موضوعاتی رو که درباره امام رضاست رو گوش کنی.

همین طور موضوع: مقام عرشی حضرت زهرا،موضوع: امام زمان و ....

خیلی معرفت ما رو نسبت به این بزرگواران بیشتر میکنه.

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738

اگه امام ها دعوت کنن هیچی جلودارش نیست ، حتی بی پولی ، کاش امام حسین ( ع ) دعوتمون کنهههه😭❤

موشک به چه دردی میخوره ؟                        +اونهایی که دهن گشادی دارن و هروز یه تهدیدی میکنن یه مقدار میدوزه اینهارو😂(سردار حاجی زاده😎)