2137
2106

سلام دوستای عزیزم

من کار میناکاری و زیرلعابی انجام میدم چند تا از کارام میذارم نظر بدید کدوم خوشگلتره

میخوام سلیقتون دستم بیاد ببینم بیشتر چه کاری انجام بدم که مشتری داشته باشه

پیشاپیش مچکرممم بوس به کله همتون😘😘😘

تعداد رای : 14
نظرسنجی
کاسه ماست خوری پرنده دار و ساده
3
21%
ساعت
2
14%
شیرینی خوری دو طبقه یا پایه دار
4
28%
قوری فنجون قندون سینی (کلا ست چای خوری)
5
35%
گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خب کو 

تیکر هدفمه بوخودا❤️میشه واس رسیدن به آرزوهام واسم دعا کنید؟ ❤️😇دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎ቻጎክዕ ነዐጠቿዐክቿ ጎክ ረጎቻቿ ሠዘዐ ዘሁኗነ ሃዐሁ ቻዪዐጠ ጌቿዘጎክዕ ሠዘቿክ ሃጎሁ ፕሁዪክ ሃዐሁዪ ጌልርጕ ዐክ ዘቿዪ 🖇️💛برای آرزوهات بجنگ نذار عوضش کنن به هرقیمتی که شده بجنگ در غیر این صورت ی آدم ضعیفی🌍🔫🎈🌈
2050
2183

قشنگن کلا 

اما من اینجور چیزا رو دوست ندارم و اینکه بنظرم کنار کاسه ها پرنده نباشه بهتره

تیکر هدفمه بوخودا❤️میشه واس رسیدن به آرزوهام واسم دعا کنید؟ ❤️😇دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎ቻጎክዕ ነዐጠቿዐክቿ ጎክ ረጎቻቿ ሠዘዐ ዘሁኗነ ሃዐሁ ቻዪዐጠ ጌቿዘጎክዕ ሠዘቿክ ሃጎሁ ፕሁዪክ ሃዐሁዪ ጌልርጕ ዐክ ዘቿዪ 🖇️💛برای آرزوهات بجنگ نذار عوضش کنن به هرقیمتی که شده بجنگ در غیر این صورت ی آدم ضعیفی🌍🔫🎈🌈

خیلی خوشگلہ💙

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐