2737
2734

https://cookpad.com/ir/دستور غذا/13939061-آش-رشته-خانم-سرآشپز?invite_token=YgetjwvZxWnziaQUeNReH42V&shared_at=1618832334

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حبوباتو از قبل خیس کن تو اب سرد شب خیس کنی تا صب بهتره

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2728

حبوباتش رو باید یه روز قبل تر اب بریزی بعد همون روز میخوای درست کنی بزاری زودتر بپزه از گوگل بزن راحت

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

اخرم پیاز داغ فراوون و سیر داغ و نعنا 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2738
چن ساعت طول میکشه بپزه

بستگی داره اگه تو ارام پز بزاری زودتر میپزه ولی تو قابلمه حبوبات دیر میپزن 

حبوبات رو از شب قبل بذار توی آب و دو سه بار آبش رو عوض کن که نفخش گرفته بشه. بعد توی زودپز بپز، یه قابلمه آب بذار جوش بیاد، بعد عدس بریز، یه کم که عدس پخت، سبزی آش رو بریز. نیم ساعت بعد رشته بریز، رشته که رفت زیر، یعنی پخته، یه کم قرقوروت و کشکی که با آب گرم رقیق شده و نعنا داغ رو اضافه کن و بذار یک ربع روی شعله ی کم بمونه. یه مقدار کشک و نعنا داغ و پیاز داغ هم برا تزئین آماده داشته باش