2726

۵تا بچه ایم همینجوری بچه میاوردن که چی بشه اخه فقط منو بدنیا اوردن که چیزاییکه دلم میخاد حسرت بشه برام هیچوقت چیزیکه میخواستم برام نخریدن حتی یکبار 😣من اصلن زندگیمو دوس ندارم میخام بمیرم لعنت به زندگیه منکه ۵تامونم بدبخت کردن هیچکدوممون از زندگی لذت نبردیم😣

چند سالته

خودت تلاش کن زندگیتو بساز

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بجای ما میکاشتن نهال😐تاهوا تازه شود

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجام هستن میگه بچه باید زیاد اورد ویادشون داد قانع باشن و همه چی نخوان هر روز من میبینمشون وبا نظرات گهربارشون اشنا میشم یکیشون دنبال شوهر بود برای دختر چهارده سالش به منم میگفت شماها که یدونه دارین خودخواهین منم گفتم باشه تودرست میگی حاج خانم مارو ول کن فقط

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

زندگی افراد موفق رو بخونی خیلیا شرایط تو رو داشتن 

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

میخوای بگم چرا و به چه علت ؟

حیف اسلام دست و پامو بسته😀😁

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ببین هیچ کسی تو شرایط عادی به فکر پیشرفت نمیوفته اگر خودمون نخواهیم هیچ کس و هیچ چیزی کمکمون نمیکنه من بچه طلاقم تا دلت بخواد مسخرم کردن ولی الان شاگرد اولم و از هر لحاظ از دوستام سر ترم البته به جز قدم 😁😁

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
اینجام هستن میگه بچه باید زیاد اورد ویادشون داد قانع باشن و همه چی نخوان هر روز من میبینمشون وبا نظر ...

عزیزم ما هم خودمون زیادیم

شش تا بچه ایم

ولی خداشاهده به شدت از زندگیم راضیم

اصلا احساس کمبود نکردم با اینکه وضع مایمون معمولی بود

الان هم اینقدر پشت همیم که توی کل فامیل و آشناها زبان زدیم

اینکه بچه چجوری باشه به تعدادش ربط نداره به تربیتش ربط داره

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706