2733
2739
عنوان

بد ترین نوع کتکی که از شوهرتون خوردین کی و چجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21227 بازدید | 179 پست

شوهر محسوب نمیشه ولی یه بار داشت مثلا زنبور رو از ماشین بیزون میکرد که منو نیش نزنه دستش خورد به دهنم😐

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رابطه داشتیم اتفاقا اول ناراحت بودم بعد با بوس و بغل و... دیگه خوب شدیم چون گفت دوباره تو خونه آپارت ...

وای

برای رابطه اونجوری کتکت زد؟😳

کلا روحیه ام به هم ریخت، پام بشکنه دیگه تو این تاپیکا بیام

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728
2738

فقط یه بار هلم داد منم با مخ افتادم😂👌🏻

ولی خب دوبرابرشو از بابام خورد😐💔

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
رابطه داشتیم اتفاقا اول ناراحت بودم بعد با بوس و بغل و... دیگه خوب شدیم چون گفت دوباره تو خونه آپارت ...

عزیزم   از اول  چرا جیغ کشیدی   منظورت ناز کردن بوده ؟؟

چقدرم نازت خریدار داشته 😂😂

دفعه بعد صدات زد آروم  سرتو بگیر پایین برو 😄

سر سفره دعوا کردیم بهش گفتم حق نداری با داداشت بری کوه گفت میرم دعوا شدت گرفت من زدمش اون زد رو دستم ،،،چون هیچوقت اینکارو نکرده بود خیلی عصبی شدم گریه کردم لباسمو پوشیدم گفتم از این خونه میرم شب بود،،،،اومد دنبالم مثه جن چسبید نزاشت برم هر وقت میخوام عذابش بدم بهش میگم یادته منو زدی؟؟؟؟ اینقدر خجالت میکشه 

😐😐😐😐😐😐😐

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706