2733
2734
عنوان

بد ترین نوع کتکی که از شوهرتون خوردین کی و چجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21165 بازدید | 179 پست
وای منم همینطور😂😂 شوهرم پسر داییمه.جلو زن داییم حواسم نبود مشت زدم تو بازوش زنداییم ایقددد بهش بر ...

اره منم نیشگون میگیرم وقتی حرصم‌میده خودش می‌خنده 

ولی خانوادش😂😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

و من که نمیتونم راجع بهش با کسی صحبت کنم.تلخترینش تو بارداری بود میزد تو صورتم ک چرا جایی ک رفتی اشتباه آدرس دادی .منم واقعا بلد نبودم 😞

خنده بر لب میزنم تا کس نداند غم من وگرنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب حالا چرا همون اول با زبون خوش نرفتی.که کار به کتک برسه

کار اسی اشتباه بوده.نباید جیغ میزده.اونم به عنوان ناز کردن  

ولی در هرصورت شوهرش حق نداشته بزنتش

پسرم زندگیمه
2728
اره منم نیشگون میگیرم وقتی حرصم‌میده خودش می‌خنده  ولی خانوادش😂😂😂😂😂

چرا اینجورین واقعا.

خب زن و شوهر باهم شوخی میکنن.

کلا خونوادشون میگن فقط زن باید احترام نگه داره و این فقط برا عروساشون صدق میکنه😂

شوهرم میگه بیخیال تو هرکار میخوای بکن😂❤️

ولی خب اذیتایی که میکنن بدون کتک نباید بمونه واقعا😂

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2738

خب اولین بار خودت میرفتی باید به زور میبردتت

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
رابطه داشتیم اتفاقا اول ناراحت بودم بعد با بوس و بغل و... دیگه خوب شدیم چون گفت دوباره تو خونه آپارت ...

چ راحت و ساده از کتک خوردنت گذشتی!

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
کار اسی اشتباه بوده.نباید جیغ میزده.اونم به عنوان ناز کردن     ولی در هرصورت شوهرش حق ندا ...

درسته ولی به بنطرم اسی هم‌تنش میخاریده.چون میگه بعدشم بوس و بغل و....اشتی خوب تو که دلت میخواست همون اول میرفتی دیگه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706