2733
2734
عنوان

چرا میخوان اینترنتو ملی کنن من با اینستام کار میکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 95 پست
تا آخر سال اینترنت ماهواره ای به ایران میرسه بخوان هم نمیتونن

اون اینترنت ماهواره‌ای فک نکنید رایگانه ها

من یه جا خوندم همون اول باید چند ده میلیون بدی  بعدم هر ماه یه مقدار پول دیگه هم بدی😒 ولی دیگه اندازه مصرف اینترنت مهم نیس. هر چقد ک بخوای استفاده میکنی

من اینطور شنیدم

ولی من دیدم تو استوری ها رسما پو ر ن میذارن خیلی ها  البته به محض اینکه دیدم آنفالو کردم ولی ه ...

تو همین نی نی سایتم همچین ادمایی پیدا میشه تاپیک چرت میذارن

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون اینترنت ماهواره‌ای فک نکنید رایگانه ها من یه جا خوندم همون اول باید چند ده میلیون بدی  بعد ...

چرا پولیه؟😑🤦🏼‍♀️یه لحظه خوشحال شدم یعنی میلیون ها پول باید اولش بدی؟

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2728
پس ما چرا نمیبینیم !!!! ۷سال اینستا دارم چیز بدی توش ندیدم...پستایی که تو اکسپلور میاد بر اساس پیجای ...

نمیدونم والا تو صحفه اینستا یبار یچیزایی دیدم اولین بار بود نصب کرده بودم بدم اومد همون موقع حذف کردم 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
عزیزم من شغلم فروشه  بستگی داره بعضی وقتا خوب میگیرن بعضی وقتا بد  ولی سقفش ماهی ۶تومنه

استارترجوووووووون🥺😁 تاحالا کسی‌و تو پیجت شات کردی؟؟؟؟؟ منو شات میکنیییی؟؟؟🥺🥺🥺

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

اصلااا همچین چیزی ممکن نی

ولی خدا کنه جمع شه 🤕

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738
زندگی ای که انقد سسته همون بهتر که داغون شه

عزیزم اصلا هم زندگیشون سست نبود بنده خداها خیلی هم خوشبخت بودن ولی ی نفر همجنس خودمون ک خیر نبینه عکساشو گذاشته بود و متری جذب میکرد برا خودش باعث خرابی زندگی ی نفر دیگه هم شد 

_امروز چقد تلخی؟؟ +دلتنگی ادمو مثل چایی مونده تلخ میکنه شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک.._ بی حوصلگیت واسه چیه؟ +مارا هرچه هست دگر حوصله ای نیست _چی شده؟+یجوری دلم گرفته انگار دنیام تباه شده.. _خدا بهت صبر بده +نمیشه جای صبر فقط پنج دقیقه بغلشو بده؟به چال گونش و چشاش زل بزنم.. _اسمون توام افتابی میشه +ابر اسمون ما همیشه سیاه بود دکتر.. _پس سهمت چی میشه؟ +سهم من از تموم دنیا هیچه.. _زندگی کن +زندگی کنم که تهش چی بشه؟  همینجوری این دنیا یه جوونی بهم بدهکاره.. _این حرفات فقط از رو دلتنگیه +دست خودم نیست که دلم براش تنگ میشه😔😔
چرا پولیه؟😑🤦🏼‍♀️یه لحظه خوشحال شدم یعنی میلیون ها پول باید اولش بدی؟

فک کنم بیست میلیون

بعدم هر ماه در حد چند صد هزارتومن

دقیق خبرندادما ولی این حدودا نوشته بود

برای شرکتا و جاهاییکه خیلی اینترنت مصرف میکنن به صرفه‌ست فقط

پس چی جایگزینش میشه!!! 

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1
الان شما ك تو اينستا كار ميكنيد ماهي ٤٠ مليون درامدتونه ؟    اخه ميگن اونايي ك تو اينستا ك ...

انلاین شاپ رو نمیدونم اما بلاگرا هفته ای ۱۰تا تبلیغ دارن شایدم بیشتر هزینه هر تبلیغشون بین دو تا ده ملیونه 

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
2706