2703
2553
عنوان

بی اشتهایی کودک (کسی تجربه داره؟)

317 بازدید | 17 پست

داداش ۷ سالم از بعد عید خیلی بی اشتها شده هیچی نمیخوره جوری که مامانم بزور چندتا قاشق دهنش میده 

چرا اینجور شده کسی تجربه داره؟؟

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

شاید انگل داره

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید انگل داره

نه دوسال پیش داشت خوب شده الان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2456

پسرمنم تا ۱۱ ۱۲ سالگیش خیلی بدغذا بود

گرچه الانم کم غذاست

ببین چی دوست داره سعی کنید همونارو واسش بپزید

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
کمبود ویتامین داره . سانستول زینک براش بخرید قیمتش هم ۷۰ تومان است بخوره بعد از یک هفته عالی میشه&nb ...

میگم ببرش دکتر 

فعلا می‌ترسه بخاطر کرونا 

اینو بهش میگم مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرمنم تا ۱۱ ۱۲ سالگیش خیلی بدغذا بود گرچه الانم کم غذاست ببین چی دوست داره سعی کنید همونارو واسش ...

آخه این خوب بود یه دفعه اینجور شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دوسال پیش داشت خوب شده الان

شاید دوباره برگشته

ازمایش بده

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2714
شاید دوباره برگشته ازمایش بده

علایمشو نداره آخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پس ببریدش دکتر تغذیه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
علایمشو ندارن آخه 

بی اشتهایی

ببینید یبوست نداره؟؟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
پس ببریدش دکتر تغذیه

اره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببینید یبوست نداره؟؟

نمیدونم والا 

میپرسم 

اگه داشت ؟؟ یعنی چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706