1874
2061
عنوان

بی اشتهایی کودک (کسی تجربه داره؟)

214 بازدید | 17 پست

داداش ۷ سالم از بعد عید خیلی بی اشتها شده هیچی نمیخوره جوری که مامانم بزور چندتا قاشق دهنش میده 

چرا اینجور شده کسی تجربه داره؟؟

بالاخره منم رفتم سر خونه زندگیم 😍خیلی هاتون منو میشناسین😜😜

شاید انگل داره

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

پسرمنم تا ۱۱ ۱۲ سالگیش خیلی بدغذا بود

گرچه الانم کم غذاست

ببین چی دوست داره سعی کنید همونارو واسش بپزید

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄
2059
کمبود ویتامین داره . سانستول زینک براش بخرید قیمتش هم ۷۰ تومان است بخوره بعد از یک هفته عالی میشه&nb ...

میگم ببرش دکتر 

فعلا می‌ترسه بخاطر کرونا 

اینو بهش میگم مرسی

پسرمنم تا ۱۱ ۱۲ سالگیش خیلی بدغذا بود گرچه الانم کم غذاست ببین چی دوست داره سعی کنید همونارو واسش ...

آخه این خوب بود یه دفعه اینجور شده 

نه دوسال پیش داشت خوب شده الان

شاید دوباره برگشته

ازمایش بده

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

پس ببریدش دکتر تغذیه

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄
2051
علایمشو ندارن آخه 

بی اشتهایی

ببینید یبوست نداره؟؟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
نمیدونم والا  میپرسم  اگه داشت ؟؟ یعنی چی

اگه داشته باشه کم اشتها میشه چون روده ها تنبل میشن وبچه احساس گرسنگی نمیکنه بزارید زیاد فعالیت کنه وبهش شربت انجیر بدید یا شب انجیر روبخیسونید توآب وبزارید یحچال صبح تا شب چندمرحله ازاون آب بهش بدید

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
اگه داشته باشه کم اشتها میشه چون روده ها تنبل میشن وبچه احساس گرسنگی نمیکنه بزارید زیاد فعالیت کنه و ...

مرسی عزیزم خیلی ممنون