2726
عنوان

خانوما یه سوال زنونه

658 بازدید | 46 پست

من رو یکی از سینه هام یه سری جوش مانند میزنم یه مدت، که خیلی دیر خوب میشه و شکلش هم با جوش معمولی فرق داره، و هی بیشتر داره میشه 

برای معاینه سینه باید دکتر زنان برم؟ خودم معاینه کردم توده بوده داخل سینه ام اما مطمین نیستم، شایدم غدد شیری بوده، حالا مطمین نیستم چه دکتری باید برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره باید بری پزشک زنان

اگه توده داری باید ماموگرافی انجام بدی

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

بی توجه نباش برو ماموگرافی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

پزشک زنان باید بری ،معاینه میکنه اگه مشکوک بود ازمایش میگیره 

و اگه بازم به توده مشکوک باشه میفرسته ماماگرافی

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2706