2726
عنوان

خانمهای شاغل یا کسایی که فکر میکنن خیلی با سیاست هستند بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش میگم ارزش نداره ولی باز میزنه به سرم میگم پارسال این همه خوندم نتیجش حیف نشه 😭

من بی خیال شدم.

چندین بار تا مرحله ی مصاحبه رفتم 

دیگه روانم نمی‌کشید این همه استرس و انتظار رو 

من فقط و فقط و فقط تو کار خودمو نشون دادمو پیشرفت کردم. پشتکارم بالا بود. زمین شناسی دانشگاه تهران خ ...

عزیزم منم هم رشته شمام ولی شهرستانم کار برام نیست

آموزشگاه چی درس میدادید؟

2728
دوستم معلمه با ۱۰ سال سابقه ۳.۵۰۰‌میگیره و راه دوره  دیگه خود دانی

منم میگم اون یه تومن بیشتر رو باید خرجه کرایه راه کنم و شیفتم چرخشیه باز التماس کی رو بکنم برای نگهداشتن ظهرای بچه هام  

بذتر اینکه میگن مدیرا همه سهمیه ای هستن و عقده ای که تحملش. رو ندارم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
عزیزم منم هم رشته شمام ولی شهرستانم کار برام نیست آموزشگاه چی درس میدادید؟

عزیزم همیشه اعتماد بنفس داشته باش تو کارت از هرجا که شروع کردی . من اموزشگاه اول مسئول جذب و مشاور شدم بعد کم کم پیشرفت کردم هرسال ی لول بالاتر

عزیزم همیشه اعتماد بنفس داشته باش تو کارت از هرجا که شروع کردی . من اموزشگاه اول مسئول جذب و مشاور ش ...

اعنماد بنفسم تو این موارد خوبه

تا جایی که شنیدم آموزشگاه ها پولی نمیدن و بخوامم تدریس کنم باید درس های دیگه رو آموزش بدم که فک میکنم یه کم سخت باشه

یعنی چی؟؟؟  خودمم میگم ته تهش میخام بعد سی سال با پنج تومن بازنشسته بشم به طور مثال چون الان ب ...

ميدونى تو اين کارو بکنى بيشتر تايمتو براى کارت ميذارى 

بعد از وقت گذروندن براى بچه ها و تربيت بچه ها کم ميذارى

دلتنگ پدر و مادرم هستم   لعنت به اين کرونااااااا  
اعنماد بنفسم تو این موارد خوبه  تا جایی که شنیدم آموزشگاه ها پولی نمیدن و بخوامم تدریس کنم بای ...

من اموزشگاه ک بودم حقوق وزارت کار یادمه 800 تومن بود من هرماه اون موقع زیر 1و400 نمیگرفتم انقد اضافه کار داشتم بیین خودتو نشون بدی خوب حقوق میگیری.اگرم تدریس شروع کردی خودت زمان بذار تسلطت رو ب چیزی ک قراره درس بدی بیشتر کن منم زمین شناسی خوندم الان برای درسای دیگه ی بچه ها تسلط کامل دارم حتی شاگرد سمپادی دارم