2726
عنوان

خانمهای شاغل یا کسایی که فکر میکنن خیلی با سیاست هستند بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 40 پست
عزیزم منم مثل خودت معلمم.قبلا مشاور و مسئول پایه ی پیش دانشگاهیا بودم توی دبیرستان. حالا 3ساله اومدم ...

چقدر خوب چجوری معلم شدین رشتتون چی بوده آخه من دانشگاه پیام نور میخونم میترسم آخرش معلم نشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر الانم جزوه بهترینام. نسبت. به سابقه ام پلی من معلون پرورشی ام و خوب حقوقم و اینا به خاطره ...

ببین چون متاهلی و شاغل بنظرم زیاد خودتو اذیت نکن بیمت هم که کامل رد میشه عالیه.منم بیمم کامل رد میشه به قول شما خوب خودمو نشون دادم همیشع هرمدرسه ای بودم شدیدا پیگیرم بودن و راضی بودن.معلمی دردسرش زیاده الان چون معلم پایه هستم کاملا اینو درک میکنم مخصوصا باوجود کلاسای مجازی سخت میشه مفاهیمو به بچه ها فهموند و عملا کارمون چندین برابر شده.از طرفی چون فکر میکنم سال اینده هم مجازی باشه سخت مدارس معلم عوض میکنن و اعتماد میکنن. من جات بودم همون پرورشی میموندن حالشو میبردم. من 2ونیم میگیرم شاگرد خصوصی هم دارم

خدا رو شکر الانم جزوه بهترینام. نسبت. به سابقه ام پلی من معلون پرورشی ام و خوب حقوقم و اینا به خاطره ...

ببخشید میشه راهنمایی کنی اولش چطوری شروع کردین

من رشته ام آموزش ابتدایی فقط تو مهد کودک تونستم کار پیدا کنم که اون هم خودم باید بیمه ام پرداخت می کردم

واسه ام دعا کنید خیلی تنها شدم😪
2728
چقدر خوب چجوری معلم شدین رشتتون چی بوده آخه من دانشگاه پیام نور میخونم میترسم آخرش معلم نشم

من فقط و فقط و فقط تو کار خودمو نشون دادمو پیشرفت کردم. پشتکارم بالا بود. زمین شناسی دانشگاه تهران خوندم.از آموزشگاه شروع کردم 

ببخشید میشه راهنمایی کنی اولش چطوری شروع کردین من رشته ام آموزش ابتدایی فقط تو مهد کودک تونستم کار ...

عزیزم من ساله ۹۰ رفتم سرکار اون زمان مثل الان این همه بیکار نبود 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
دقیقا ولی پارسال حقموخوردن خیلی ناراحت شدم تو مرحله مصاحبه ردم کردن

منم امسال مصاحبه رد شدم فکر کن تخصصا همه رو ۸۰ تا۱۰۰ زده بودم😭😭😭 نمیدونم دوباره بخونم یا نه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بخون

تو ای استخدام طرف بعد پنج بار رد شدن قبول شده بود

فرصتتو از دست نده

تو که کارتو داری بهرحال

ولی شانستو بازم امتحان کن..

شغل دولتی یچیز دیگست

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
امسال اموزگاری امتحان دادم 

عزیزم هرکدوم ک اذیت نمیشی ببین اصلا خوب نیست یه خانوم زیر فشار کاری وعصبی بره اونم اینهمه مسیر طولانی

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2706