2703
2553

بچه ها من امسال یا نمره ۴۰ و مصاحبه ۱۰۰ نتونستم استخدامی رو قبول بشم شما جای من باشید دوباره میخونین  

شیفتا چرخشیه و اخرش۳۴۰۰ میدن ولی باید روزی ۱۰ ساعت بخونم و مسیرشم ردوساعت راهه و دو بچه دارم من 

خودم الان معلم غیر دولتیم با بیمه کامل ۲تومن میدن یه ربع راهه کلا پیاده و همکارام رو دوست داره ده ساله. باهاشونم 

نیاز مالی هم ندارم وضع شوهرم خوبه برا اینده 

فقط موندم بین دوراهی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چند سال ديگه باز نشسته ميشى با حقوق 3400

یعنی چی؟؟؟ 

خودمم میگم ته تهش میخام بعد سی سال با پنج تومن بازنشسته بشم به طور مثال چون الان بازنشسته ها اینقدر میگیرن ولی خوب واقعا پنج تومن پولی نیست خودم رو عذاب بدم  

عزیزم منم مثل خودت معلمم.قبلا مشاور و مسئول پایه ی پیش دانشگاهیا بودم توی دبیرستان. حالا 3ساله اومدم ابتدایی و معلم پایه پنجمم.معلم یه دبستان غیرانتفاعی ام.هییییچوقتم واسه ازمون استخدامی حتی پولمو هدر ندادم.پول ب این آزمونا دادن پول تو جوب ریختنه باور کن خودتو خسته نکن.همین غیرانتفاعی عالیه کارتم خوب باشه تو دنبال کار و مدرسع نیستی اونا همیشه پیگیرتن. حقوقتم میره بالاتر

منم استخدامی تو مرحله مصاحبه رد شدم پارسال محل کارمنم دوره ولی خو چاره ای نیست ۵ حقوق می گیرم تصمیم ...

اگر پنج تومن حقوق میگیری چرا میخای استخدامی شرکت کنی؟؟ با لیسانس حقوقت میشه ۲۵۰۰

ببخشید من کارشناسی میخونم ،میخواستم بدونم برای اینکه تو آزمون استخدامی شرکت کنم چه مطالبی رو باید خو ...

آزمون استخدامی معلمی ؛رشته من اموزگار دبستان و پیش دبستانیه

همش میگم ارزش نداره ولی باز میزنه به سرم میگم پارسال این همه خوندم نتیجش حیف نشه 😭

من اگه جای شما بودم می نشستم می خوندم

چون کلن همه چی غیر قابل پیش بینیه

واسه ام دعا کنید خیلی تنها شدم😪
عزیزم منم مثل خودت معلمم.قبلا مشاور و مسئول پایه ی پیش دانشگاهیا بودم توی دبیرستان. حالا 3ساله اومدم ...

خدا رو شکر الانم جزوه بهترینام. نسبت. به سابقه ام پلی من معلون پرورشی ام و خوب حقوقم و اینا به خاطره اوردن مقام و مسابقات بچه هاست 

به نظرت تو عمین پرورشی بمونم یا نه برم پایه و کم کم خودم رو بکشم بالا ؟؟ 

من به خاطره بیمه کامل و کار ۱۲ ماهه. تو پرورشی موندم

شرمنده شما چقدر میگیری اگر دوست داری بگو 

2706