2726
عنوان

خانوما ب جز نمک حمام چی استفاده میکنید ارامش بخش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 6229 بازدید | 308 پست
فدای لطفت دعا کن زودتر تموم شع خسته شدم از بلاتکلیفی

تموم شد تاپیک بزن عکساشو بده زخمیمون کن😈😈😈😈

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
ربط شونفهمیدی اینکه اونایی که ندارن رودرک کنیم،منتهایکی میادعکس جکوزی شومیزاره ادم هست که به نون شب ...

اگه تحمل نداری ریپلای بشی پس خودت  بقیه رو ریپلای نکن !چیه یاد گرفتید عین بچه مهدکودکیا با بقیه کل کل راه میندازید ولی تحمل شنیدن جواب ندارید .عکس گذاشت چون یه سریا عکس ازش خواستن اگه هم نمیذاشت همین تاپیک تا صد صفه جلو میرفت و همچنان عکس میخواستن .دنیا هم پر ادم ثروتمنده خب ماها چیکار کنیم خودمونو بکشیم؟هر کس باید انقدری پخته و بالغ بشه ک بفهمه سطح زندگیا با هم فرق داره .در ضمن میخوای ریپلای نشی ریپلای نکن ریپلای بکنی همچنانم ریپلای میشی .به سلامت 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جات بودم فیت کابینتام میخریدم جلوش بیشتره اینهمه ک خرج کردی اینم روش 

حالا برم از تنورمون عکس میگیرم برات میدم

شاید نظرت عوض شد😉

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
تموم شد تاپیک بزن عکساشو بده زخمیمون کن😈😈😈😈

میخوای مث تو شکارم کنن؟😉😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
حالا برم از تنورمون عکس میگیرم برات میدم شاید نظرت عوض شد😉

😃😃😃😃

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
یعنی اردیبهشت درست میشه.؟

شما فوقش چند ماه از پس انداز ميخوريد يا شوهرت بره دنبال كار موقتي

ولي خونه ك بمونه قيمتش بالا ميره و چيزي از دست ندادين

حيف هست خونه رو بفروشيد مگر اينكه واقعا بتونيد باهاش كار خوبي راه بندازيد

میخوای مث تو شکارم کنن؟😉😂😂😂

اره دیه خودم میشم سردتشون تلافی میکنم واست 🤣🤣😍

خدا نکشت😂 پس تنورمونم دیدی نه؟ عشق من فقط اون قسمت تنوره الان عکس ازش نداشتم بذارم

یعنی قشنگ همه جارو دیدم😂😂😂😂😂😂

سرویس بهداشتی تو اتاق بچه هات بود 🤔🤔🤔🤔

پنچره هاتونم از زمین یکم فاصله داشت؟! یا اون نیستی 

😂😂😂😂

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

استارتر بعد حموم لوسیون بدن بزن برای خشکی پوست عالیه

روغن برای وان و جکوزی تا حالا نداشتم و  نشنیدم 

به بدنت زیاد صابون نزن  هفته ای یکبار لیف بزن اونم با صابون نرم کننده یا صابون بچه استفاده کن 

متاسفم که یک عده الکی ریختن سرت و اذیت شدی!

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
یعنی قشنگ همه جارو دیدم😂😂😂😂😂😂 سرویس بهداشتی تو اتاق بچه هات بود 🤔🤔🤔🤔 پنچره هاتونم از زمی ...

نه سرویس تو پذیرایی 

ولی حمام اتاق بچه ها هم توالت فرنگی داره

پنجره ها هم طلایی🤓

2706