2737
2734
عنوان

خانوما ب جز نمک حمام چی استفاده میکنید ارامش بخش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 6248 بازدید | 308 پست
نمایی از حیاط دیدی لایک کن پاک کنم

کرمانی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه جدی؟؟؟🤯🤯🤯

خیلی گرون شدن

برا نصبش هم پارسال ۳

نفر اومدن ۲روز خونمون خوردن و خوابیدن تا نصب کردن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
خدا به جیبم رحمش اومده😂

عزیزم بذار ندیدم من

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
اون دو تا پنجره های طلایی خونه شماست؟

کلش خونمونه گل

من ازون اتاق بالایی که تو اون یکی عکسه بود

عکس انداختم

این حیاطمونه

خونمون۱۵۰۰متره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

باور کنید وان داشتن چیز خاص و عجیبی نیست و نشانه پولداری ام نیست که بعضیاتون فکر میکنید اسی میخواد پز بده .حالا اگه نیاید یه گیرم به من بدید 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
حرفای ضد قوم ظالمین زیاد زدم عکسم بره گوگل کشفم میکنن اخه😂

عریزم بذار زود بردار من ندیدم همشو بذار

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
باور کنید وان داشتن چیز خاص و عجیبی نیست و نشانه پولداری ام نیست که بعضیاتون فکر میکنید اسی میخواد پ ...

گییرررر

فقط عکس. از حموم😂😂

گییرررر فقط عکس. از حموم😂😂

باش 😂من حال ندارم پا شم برم دو لقمه غذا بخورم دارم سو تغذیه میگیرم  😄

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
باش 😂من حال ندارم پا شم برم دو لقمه غذا بخورم دارم سو تغذبه میگیرم  😄

وااای منم دارم پس میفتم از گشنگی

2706