2726
عنوان

خانوما ب جز نمک حمام چی استفاده میکنید ارامش بخش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 6226 بازدید | 308 پست
چراتوهمه تاپیك هات ادعامیکنی پولداری هستی که هستی براخودت پولداری

والا من خدمتکارم برام ارام بخش کننده بدن میزنه نمیدونم چیه

خوب بود میومدم میگفتم مث ایشون؟؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوخی نمیکنم پوستم خیلی خشکه میخوام ببینم روغن بریزم تو اب خوبه 

بشین تو خاویار

بدنت مث دمبه میشع

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
چراتوهمه تاپیك هات ادعامیکنی پولداری هستی که هستی براخودت پولداری

هن؟ ادعای چی سوال پرسیدما میتونید وارد نشید ای باباااا

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
شیر بریز بدنت نرم شه

ن جدی میگی تو رو خدا اخه شیر یه بویی میده ب صورتم زدم ب بدن اوه کلی شیر میخواد که

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
اره منم بدم میادکسی که واقعا پولداره نمیادجاربزنه

البته من شوخی کردما گل🥰💋❤🤩😂

والا من خدمتکارم برام ارام بخش کننده بدن میزنه نمیدونم چیه خوب بود میومدم میگفتم مث ایشون؟؟؟؟

Omg😮😂😂😂

لاناتیه پولدار

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اره منم بدم میادکسی که واقعا پولداره نمیادجاربزنه

باش تو بخون و برو مجبور نکردن بپری وسط

ن جدی میگی تو رو خدا اخه شیر یه بویی میده ب صورتم زدم ب بدن اوه کلی شیر میخواد که

شیر هر دفه براای اینکه جکوزیتو پر کنی یه تانکر میخواد

چیزی نیس که 

تو که الحمدالله داری ۲۰ کیلو شیر بگیر بریز تو وان توش بخواب😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2706