2726

سلام من چند بار نمک حمام ککتلشو گرفتم از این توپیا خوب بود بدنمو نرم کرد ولی جرم میگیره تو وان و یه بارم مدلشو گرفتم توش گل خشک داشت رفت تو سوراخای جکوزی 😑

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

از یه نفرم شنیدم روغن معطر خوبه میترسم باز جرم بگیره من وسواسشو دارم بدم میاد یکم جرم بگیره 

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

فهمیدیم جکوزی داری

ما همون نمک رو هم نمیزنیم

با تاید خودمونو میشوریم لگن پلاستیکی هم میریزیم تنمون و میاییم بیرون

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی استرسیم بدنم همش درد میگیره

2728
فهمیدیم جکوزی داری ما همون نمک رو هم نمیزنیم با تاید خودمونو میشوریم لگن پلاستیکی هم میریزیم تنمون ...

اومدی دعوا؟

اونوقت من میرم بزور خودمو جا میکنم تو لگن شامپو میریزم کف کنه😂😂

شوخی#  

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

مسخره بازی در نیارین تو رو خدااا 😢

اونوقت من میرم بزور خودمو جا میکنم تو لگن شامپو میریزم کف کنه😂😂 شوخی#  

😆

من در حد تشت قرمز لاکی 1/4 نفره اطلاعات دارم. ساری

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
خودت سره شوخیو وا کردی😂

شوخی نمیکنم پوستم خیلی خشکه میخوام ببینم روغن بریزم تو اب خوبه 

2706