2058
2047
عنوان

خانوما ب جز نمک حمام چی استفاده میکنید ارامش بخش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5097 بازدید | 308 پست
شما فوقش چند ماه از پس انداز ميخوريد يا شوهرت بره دنبال كار موقتي ولي خونه ك بمونه قيمتش بالا ...

ما پس انداز هم نداریم کار موقتی هم با ماشین داداشش میره اسنپ ولی باز کم میاریم قسط و کرایه‌ خونه و...

حالا فروش بره میخواد بزاره تو همین خونه و زمین و ساخت و ساز

دعام کنید🙏
من میخوام برم حموم ۱۰ دیقه همو نکشین من برگردم تاپیکم نفرستین هوا مچکرم

اون حمومو بایدقصد ۱۰روزه کنی براش🤪

نه ۱۰دقیقه

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

شش ماهه صبرکردیم باور میکنی دیگه امیدم رو از دست دادم روزای اول زندگیم که باید با خوشگذرونی شادی و.. ...

عجيبه 

من كزاطرافم ميبينم  دارن خريد و فروش ميكنن

دوستم ك توي پاييز خونش رو فروخت ي جا ديگه خريد

همسايه مون يكي شون فروخت دو ماه بعدش باز دوباره فروخت 

يكي ديگه شونم فروختن 

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

دوستان ببخشید ناچارم قفل کنم معذرت

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2059
اون حمومو بایدقصد ۱۰روزه کنی براش🤪 نه ۱۰دقیقه

🤣🤣🤣🤣🤣

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
میشه اسکرین بگیرم  از قسمت شیشه خورش خوشم اومده  ب همسرم نشون بدم بعد حذف کنم؟؟

اگه با منی بگیر

من پاک میکنم که شناسایی نشم

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
میشه اسکرین بگیرم  از قسمت شیشه خورش خوشم اومده  ب همسرم نشون بدم بعد حذف کنم؟؟

بگیر گل