2058
2061

سلام من چند بار نمک حمام ککتلشو گرفتم از این توپیا خوب بود بدنمو نرم کرد ولی جرم میگیره تو وان و یه بارم مدلشو گرفتم توش گل خشک داشت رفت تو سوراخای جکوزی 😑

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

از یه نفرم شنیدم روغن معطر خوبه میترسم باز جرم بگیره من وسواسشو دارم بدم میاد یکم جرم بگیره 

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

فهمیدیم جکوزی داری

ما همون نمک رو هم نمیزنیم

با تاید خودمونو میشوریم لگن پلاستیکی هم میریزیم تنمون و میاییم بیرون

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید

من خیلی استرسیم بدنم همش درد میگیره

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2059
فهمیدیم جکوزی داری ما همون نمک رو هم نمیزنیم با تاید خودمونو میشوریم لگن پلاستیکی هم میریزیم تنمون ...

اومدی دعوا؟

اونوقت من میرم بزور خودمو جا میکنم تو لگن شامپو میریزم کف کنه😂😂

شوخی#  

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظارتو👶🤰😍❤معجزه کوچولوی مامان خوش اومدی تودلم😍❤پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

مسخره بازی در نیارین تو رو خدااا 😢

اونوقت من میرم بزور خودمو جا میکنم تو لگن شامپو میریزم کف کنه😂😂 شوخی#  

😆

2050
مسخره بازی در نیارین تو رو خدااا 😢

خودت سره شوخیو وا کردی😂

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
فهمیدیم جکوزی داری ما همون نمک رو هم نمیزنیم با تاید خودمونو میشوریم لگن پلاستیکی هم میریزیم تنمون ...

😅😅

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤                         یه روز میاد من و تو یه نی نی داریم    کوچولوی کوچولو ....       مطمئنم میرسه اون روز .... منو تو بهترین مامان بابای دنیا میشیم                              
خودت سره شوخیو وا کردی😂

شوخی نمیکنم پوستم خیلی خشکه میخوام ببینم روغن بریزم تو اب خوبه 

چراتوهمه تاپیك هات ادعامیکنی پولداری هستی که هستی براخودت پولداری

والا من خدمتکارم برام ارام بخش کننده بدن میزنه نمیدونم چیه

خوب بود میومدم میگفتم مث ایشون؟؟؟؟

شوخی نمیکنم پوستم خیلی خشکه میخوام ببینم روغن بریزم تو اب خوبه 

بشین تو خاویار

بدنت مث دمبه میشع

چراتوهمه تاپیك هات ادعامیکنی پولداری هستی که هستی براخودت پولداری

هن؟ ادعای چی سوال پرسیدما میتونید وارد نشید ای باباااا

1718