1874
2047

من چند سال‌پیش دیدم چیز ترسناکی ازش یادم‌نمیاد

من تا الان نمیدونستم مثنوی هفتاد من چیه . . .فکر میکردم به خاطر طولانی بودن یا وزین بودن مثنویه !!!ولی این شعر مولوی داستان هفتاد من مثنوی را برای شما و من روشن میکنه . . .👇👇👇👇👇👇فوق العاده است؛مثنوی هفتاد "من" مولوی:مَن(۱) اگر با مَن(٢) نباشم میشَوَم تنهاترینکیست با مَن(٣) گر شَوَم مَن(۴) باشد از مَن(۵) ماترینمَن(۶) نمیدانم کی‌اَم مَن(٧) لیک یک مَن(٨) در مَن(٩) استآن که تکلیف مَنَ(١۰) اَش با مَن(١١) مَنِ(١٢) مَن(١٣) روشن استمَن(١۴) اگر از مَن(١۵) بپرسم ای مَن(١۶) ای همزاد مَن(١٧)ای مَنِ(١٨) غمگین مَن(١٩) در لحظه‌های شاد مَن(٢۰)هرچه از مَن(٢١) یا مَنِ(٢٢) مَن(٢٣) در مَنِ(٢۴) مَن(٢۵) دیده‌ایمثل مَن(٢۶) وقتی که با مَن(٢٧) میشوی، خندیده‌ایهیچ کس با مَن(٢٨) چنان مَن(٢٩) مردم آزاری نکرداین مَنِ(٣۰) مَن(٣١) هم نشست و مثل مَن(٣٢) کاری نکردای مَنِ(٣٣) با مَن(٣۴) که بی مَن(٣۵) مَن(٣۶) تر از مَن(٣٧) میشویهرچه هم مَن(٣٨) مَن(٣٩)کنی، حاشا شوی چون مَن(۴۰) قویمَن(۴١) مَنِ(۴٢) مَن(۴٣) مَن(۴۴) مَنِ(۴۵) بی‌رنگ و بی‌تأثیر نیستهیچ کس با مَن(۴۶) مَنِ(۴۷) مَن(۴۸) مثل مَن(۴۹) درگیر نیستکیست این مَن(۵۰)؟ این مَنِ(۵۱) با مَن(۵۲) زِ مَن(۵۳) بیگانه‌تراین مَنِ(۵۴) مَن(۵۵) مَن(۵۶) کُنِ از مَن(۵۷) کمی دیوانه‌تر ؟زیر بارانِ مَن(۵۸) از مَن(۵۹) پُر شدن دشوار نیستورنه مَن(۶۰) مَن (۶۱) کردنِ مَن(۶۲) از مَنِ(۶۳) مَن(۶۴) عار نیستراستی . . . این قدر مَن(۶۵) را از کجا آورده‌ام !!؟بعد هر مَن(۶۶) بار دیگر مَن(۶۷) چرا آورده‌ام !!؟در دهانِ مَن(۶۸) نمیدانم چه شد، افتاد مَن(۶۹)مثنوی گفتم که آوردم در آن هفتاد من(۷۰) . . . !!!👏👏

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

اصلا ترس نداره که

وزن شروع چالش پاییزی ۹۹.۷.۸= ۷۰ کیلو😓😓  وزن ۹۹.۷.۱۴ =۶۸.۷ 🙄 وزن  ۹۹.۷.۲۲= ۶۸  ☺وزن ۹۹.۷.۳۰ ۶۷ کیلو 😄😄 وزن ۹۹.۱۱.۴ ۶۵ کیلو وزن ۱۴۰۰.۰۱.۱۱ ۶۲کیلو وزن ۱۴۰۰.۰۲.۱۱ ۶۱ کیلو وزن هدف ۶۰ کیلو 😍😍 
2059
2062

بلک سوان؟یه اهنگ بود تئوریش به این فیلمه ربط داشت منم هی میخوام فیلمرو ببینم تنبلیم میشه

اگه دیدی قشنگ بود بگو بیزحمت منم ببینم❤

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین🌹❤   .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                                                    
تو ژانرش نوشته اخه🤔

نه آخه فیلمای ترسناک چن دسته ان اینا که ماورا طبیعی و اینا اینا که چندش و نمیدونم چن نوع دیگه که به بعد روانی میپردازه. من که ندیدم ترسناک باشه توی نت بزن تریلر فیلم قوی سیاه ببین بنظرت ترسناکه؟ اگه نبود بشین ببین 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
نه آخه فیلمای ترسناک چن دسته ان اینا که ماورا طبیعی و اینا اینا که چندش و نمیدونم چن نوع دیگه که به ...

اهااا الان میزنم مرسییی

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤
بلک سوان؟یه اهنگ بود تئوریش به این فیلمه ربط داشت منم هی میخوام فیلمرو ببینم تنبلیم میشه اگه دیدی ق ...

سلام عزیزم خوبی؟

من دیدمش زیاد دوسش نداشتم. بیشتر توقع داشتم یچیزی مث داستان اصلی نمایش دریاچه قو باشه ولی بیشتر درباره زندگی یکی از ادمای نمایش بود اخرشم چیز خاصی نشد😂 اگه ازین سبکا خوشت میاد از یوتیوب نمایش اصلی دریاچه قو رو ببین کاملش نزدیک ۲ ساعته

هانیلهستم... پرنسسی ازشهر اُز❤