2733
2734

مامانا بچه هاتون از نظر تئوری ذهن چطوره؟ 

درک داره در این رابطه؟ 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کنید که جواب آزمایش عشقم اشتباه باشه. برا سلامتیش صلوات بفرستید و اگه امکان داره تاپیک رو لایک ...

ان شاء الله بزودی زود سلامتیشونو بدست بیارن 🤲 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️ 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2728
دعا کنید که جواب آزمایش عشقم اشتباه باشه. برا سلامتیش صلوات بفرستید و اگه امکان داره تاپیک رو لایک ...

ان شاءالله  جواب آزمایش منفیه، آیت الکرسی میخونم.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738

درکش در مقابل مسائل، با توجه به سنش خوبه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببینید مثلا دوتا عروسک داریم، جلو هر عروسک یک سبد هست

توی یکی از سبدا یه دونه شکلات هست و سبد دیگه خالیه

حالا عروسک که سبدش شکلات داره، میره تو حیاط

تو این فاصله عروسک که شکلات نداره شکلات رو از تو سبد دوستش برمیداره و میزاره تو سبد خودش

وقتی عروسک اولی برمیگرده باید کجا دنبال شکلات بگرده؟؟؟ 

بچه باید بگه تو سبد خودش

تئوری ذهن چی هست

توضیح دادم عزیزم

یعنی چی؟ 

توضیح دادم عزیزم 

والا من با ۳۰ سال سن نمیدونم این سوالی ک کردی یعنی چی

توضیح دادم عزیزم 

درکش در مقابل مسائل، با توجه به سنش خوبه

شما فرزندتون چند سالشه

2706