2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
1 هفته از موعدت بگذره نشون میده

خودبی بی چک نشون میده یا ازمایش؟اخه شنیدم تاپریودی ولی من اذیتم یکم شب ازتکررادرارخوابم نبرده همش دستشویی یکمم پهلوی راستم دردمیکنه میخواهم ببینم باردارم یاچیزیمه

خب خیلیه من تازه۷روزگذشته ممکنه ادم بعدازاقدام یهو عفونت ادراری بگیره؟

نمیدونم ولی تایمش همینه ک گفتم

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭
خب خیلی زوده پریود ماه قبلتو حساب کن یادداشت کن بعد ببین کی پریود میشی اگه عقب انداختی بی بی چک بزن

۱۰روزدیگه دقیق پریودیمه برای تکرر اذیتم خواستم برم دکتریکم می ترسم یعنی صبرکنم یابرم

۱۰روزدیگه دقیق پریودیمه برای تکرر اذیتم خواستم برم دکتریکم می ترسم یعنی صبرکنم یابرم

شاید عفونت گرفتی من عفونت ادرار گرفتن همش سوزش داشتم تکرر ادرار داشتم حس میکردم داره مثانه ام سوراخ میشه میرفتم دستشویی از شدت سوزش جیغ میکشیدم وای یعنی یادم میاد میمیرم

شاید عفونت گرفتی من عفونت ادرار گرفتن همش سوزش داشتم تکرر ادرار داشتم حس میکردم داره مثانه ام سوراخ ...

اخه من سوزش ندارم اصلایکم پهلوم تیرمیکشه ول میکنه وتکررادرار دارم شبم تاصبح دستشویی واسه این خسته شدم وگرنه صبرکردن اسونه

2706