2410
2553
عنوان

یه سوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 38 پست
مثل اول میشه مگر اینکه 3 تا یا بیشتر زایمان کنی... چقدر خوب که بخیه نخوردی... چکار کرده بودی قبلش؟&n ...

داروی زایمان آسان استاد تبریزیان بخور عزیزم عالیه. اینترنتی هم میشه سفارش بدی. 

شب قبل زایمان هم 4ساعت تقریبا راه رفتم دردام شروع شد خودش

منم طبیعی زایمان کردم درسته مثه قبل نمیشه اما گشادم نمیشه البته یه دونه داشتم

برای حاجت دلم و دوباره مامان شدنم صلوات میفرستی خدایا ممنووووووووووونم ازت ک دوباره لایق مامان شدنم دونستی منو کمکم کن بتونم مادر خوبی برا بچه هام باشم خدایا خیلی دوست دارم اون حاجتی ک فقط خودت میدونی هم بهم بده مرسییی خدا جونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شدن اینارو داره،مثل اول نیستی ، ایکاش سزارین باشه ،من الان پشیمونم که زاییدم

منم خیلییییی پشیمونم که طبیعی بچه آوردم 

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند
2720
ببین چ سزارین چ طبیعی آخرش گشادی رو داره در طول زمان من خودم سزارینم بنظرم اگر کسی براش خیلی مهمه با ...

سزارین چرا گشادی داره

برای حاجت دلم و دوباره مامان شدنم صلوات میفرستی خدایا ممنووووووووووونم ازت ک دوباره لایق مامان شدنم دونستی منو کمکم کن بتونم مادر خوبی برا بچه هام باشم خدایا خیلی دوست دارم اون حاجتی ک فقط خودت میدونی هم بهم بده مرسییی خدا جونم
اره اصن ناموسا و که خوندم یه لحظه قیافه رو هم تجسم کردم ک چجوری تعجب کردی😂😂😂

😂😂😂😂😂😂 اره خیلی ضایع شدم 😂🤦‍♀️😐😂😂😂

من براش صاف و صادق بودم ولی اون فرو کاظم دوست داشت 😶
2714
من خودم دیگه لذت نمیبرم از رابطه.شوهرم هم گفت 

اگه دیگه بچه نمیخوای برو عمل کن... خیلی مهمه رابطه زناشویی حتی به خاطرش طلا بفروشی ارزش داره... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...