2733
2734
عنوان

کیا از مرغ عشق میدونن📸

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 53 پست

فلفل و پیاز بدید بخورن خخخ

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

اینا هم فهمیدن با این اوضاع بچه نداشته باشن راحت ترن...😂😜

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من داشتم 

بعد از چند سال فهمیدم هر دو نر هستن

بعدا بد اشکم دو تا ماده خریدم اما بارم تخم نذاشتن

چون مرغ عشق باید خودش جفتشو انتخاب کنه 

اگه هم دیگه رو دوست نداشته باشن تا ابد بچه دار نمیشن

عشقم شوهرم ی مدت ده جفت مرغ عشق داشت شب ک از کار اومد ازش میپرسم بهت میگم ان شالله ک یادم بمونه بپرسم ازش

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2728
ممنون عزیزم

عزیزم پرسیدم برات شوهرم گفت چون ماده مرده و جفت گیری نکردند باید دوباره ی ماده جدید بخری و جفتش زو عوض کنی گفت ک شاید س بار باید عوض کنی تا پرنده نر بتونه قبولش کنه بعدم گفت از رنده فروشی مولتی ویتامین مخصوص پرندگان بگیر و هربار ک براشون اب میریزی یکم بریز تو ابشون شاید نره ضعیف شده ک نمیتونه عملیات انجام بده 😅😅😅

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
عزیزم پرسیدم برات شوهرم گفت چون ماده مرده و جفت گیری نکردند باید دوباره ی ماده جدید بخری و جفتش زو ع ...

مرسی گلی🤩یه بار تا الان عوض کردم تازه داره عملیات انجام میده ولی خیلی کم😅دوباره عوض کنم؟ اخه باهم جورن غذا میده بهش نازش میکنه دلم‌نمیاد از هم جداشون کنم😢

مرسی گلی🤩یه بار تا الان عوض کردم تازه داره عملیات انجام میده ولی خیلی کم😅دوباره عوض کنم؟ اخه باهم ...

پس همون مولتی ویتامین مخصوص پرندگان رو بخر براشون و بهشون بده عزیزم ان شالله دوتا نوه تپلی برات میارند😍😍😍

2738