2733
2734

خوشم نمیاد بره اصلا...ولی ازطرفی میگم محدودش کنم ممکنه عقده ای بشه...میگه یه هفته میرن برمیگردن دوستاش برنامه ریختن نرن بدمیشه وازاین حرفا...اصلادرک نداره من باسه تابچه کوچیک بشینم خونه اون بره استانبول بچرخه گف تورم میبرم تابستون گفتم نمیخوام...بنظرتون چیکارکنم...گرچه شوهرم کاری که بگه میکنه

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

کاری نمیتونی بکنی دیگ بشین مراقب ۳ تابچه باش

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جای شما بودم بچه هام رو میدادن خانواده شوهر و خودم هم میرفتم سفر والا

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738

بزاربره گلم.من به شوهرم میگه بادوستات برومسافرت مجردی میگه بایدتوروببرم مشهدخونه مامانت که اینجاتنهانباشی بعدمیرم البته بعدکرونا. مردهاهم گاهی نیازدارندباهم جنس خودشون برندمسافرت کوه تفریح خواهشامحدودشون نکنید هرچی سفت تربگیریدبدترمیشه باشوهرتون دوست باشید

نزار بره چه معنی میده عقده ای بشه به جهنم

اخه جوری نمیگه که به من فرصت مخالفت بده خبری میگه...میگه هفته بعدمیخوام برم استانبول ومنم نمیتونم چیزی بگم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
من جای شما بودم بچه هام رو میدادن خانواده شوهر و خودم هم میرفتم سفر والا

اخه باکی برم...بعدشم نمیزاره من بادوستام مجردی سفرواینابرم

نذار بره خب اصلا خودش خوبه روش شده بگه میخام برم تنهایی وقتی بچه دارید

اره گف مامانیناهستن دیگه 

2706