1874
2047

خوشبختی 

تن سالم من و خانوادم 

درآمد هرچند ناچیز 

آرامش در کنار همسرم و دخترم

من زیاد کتاب می خونم..شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل.. من لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من 30 سالمه و دختری 18 ساله دارم..اگر هنوز داری ادامه میدی پس قهرمان داستان خودتی! 💛🌱 

فروش ویژه ادکلن پریما

2059

بدبختی ب هزار دلیل

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خوشبختی چون نفس راحت میکشم..

وقتی بدونیم دیگران چ مشکلاتی بدتر و سخت تر از ما دارن و با چ سختیایی هرروز دارن کنار میان درک میکنم ک تا چه حد خوشبختیم. همین تن سالم و بودن عزیزانمون مهم ترین دلیل واسه خوشبختیه

[یکی درد و یکی درمان پسندد]                                      [یکی وصل و یکی هجران پسندد]                                 [من از درمان و درد و وصل و هجران]                             [پسندم آنچه را جانان پسندد]

خوشبختییی 

دلیلی نمیبینم ک بدبختیوو احساس کنم 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجا 😄  شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان 😂😂

تو اوج خوشبختى هم حس ميكنم خيلى بدبختم

لابد نشده كه نشده   اگه ميشد كه ميشد           #سخن بزرگان                                                ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى و من ميتوانستم در آخرين نفس از طُ بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم......💔
2051

خوشبختی اما غمگینم فعلا

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

فعلا سِرم....

هروقت ب امضام برسم خوشبخت ترین زن جهانم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉

من تو هر شرایطی باشم احساس خوشبختی می کنم چون با خودم می گم ممکن بود ازین بدتر هم می شد ..🙂

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

بدبخت نیستم ولی دنیا داره جذابیتشو از دست میده برام شاید افسرده م نمیدونم

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘من خیلی وقته این امضا رو درج کردم اما این روزا خیلی پیامای مثبتی از طرف شما دوستان دریافت میکنم، ازهمه تون ممنونم🤗
1718