2733
2734
عنوان

مامانا نی نی شما هم اینجوری بوده؟

86 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان

کوچولوم الان نزدیک چهل روزشه از اول دکتر براش قطره بینی نوشته بود مرتب براش میریزم و سعی میکنم بینیش تمیز باشه ولی بازم بعضی وقتا خس خس سینه داره و حس میکنم قطره باعث میشه خلط پشت گلوش جمع بشه چون گاهی تو خواب هی سعی میکنه گلوشو صاف کنه

نی نی شمام این مشکلو داشته؟هر اطلاعاتی دارید بدین ممنون میشم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا از قطره استفاده میکنی گلم؟ 

از اولش یه کم خس خس داشت سینش دکتر قطره سدیم کلراید نوشت که معذرت میخوام بینیش نرم بشه مخاطش در بیاد راحت

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
اره  پسر منم سینش خس خس میکرد گاهی

خودش خوب شد؟

اوندفعه بردمش مطب دور از جون همه بچه ها نی نی اومده بود مشکوک به کرونا بود میترسم هی ببرمش دکتر تو این شرایط😭

2738
خودش خوب شد؟ اوندفعه بردمش مطب دور از جون همه بچه ها نی نی اومده بود مشکوک به کرونا بود میترسم هی ب ...

فکر میکنم دکتر گفت طبیعیه

منم انقد بچمو اوایل دکتر بردم 

دکتر بهم گفت انقد مته ب خشخاش نذار ... بچت سالمه

😐😐😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
از اولش یه کم خس خس داشت سینش دکتر قطره سدیم کلراید نوشت که معذرت میخوام بینیش نرم بشه مخاطش در بیاد ...

بینی خس خس داشت یا سینه؟ یادمه پسرم سینه‌ش خس خس داشت. وقتی بغلش میکردم و دست میذاشتم روی کمرش لرزششو از روی کمرش احساس میکردم. گفتن طبیعیه. به مرور رفع شد. ضمن اینکه سدیم کلراید بینی رو خشک میکنه. به نظرم استفاده نکن. 

بینی خس خس داشت یا سینه؟ یادمه پسرم سینه‌ش خس خس داشت. وقتی بغلش میکردم و دست میذاشتم روی کمرش لرزشش ...

سینش خس خس میکنه

آها مرسی عزیزم