2737
2734

سلام بچها 

منو شوهرم همشهری هستیم و تو یه شهر زیبا و مردمانی نجیب زندگی میکنیم از نظر خیلیا لهجه ما بامزه و شیرینه ولی من خوشم نمیاد خب هرکس یه سلیقه ای داره ..متاسفانه شوهرم لهجه غلیظی داره و خیلیا از روی حسودی به خاطر اینکه سطح شغلیشون و خانوادگیشون از ما کمتره و به دلایل دیگه شوهرمو مسخره میکنن ... من خودمم وقتی شوهرم حرف میزنه خجالت میکشم چطور بهش بگم که هم به غرورش برنخوره هم لهجه اش رو تغییر بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وقتی بله میگفتید لهجه نداشتند؟ 

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

از اول اینطوری انتخابش کردی پس پاش بمون

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ازنظر من لهجه چیز قابل تغیری نیست بجاش کسایی که مسخره میکنن جوابشونو بده

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706