2726

من بچم هم شيشه خورد هم پستونك اينو نتونس بخوره اخه بزرگه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره من توش هلو توت فرنگی می‌ریختم، ،،البته بعضی از بچه ها فقط شیر مادر میخورن

البته پستونک نگرفت انواع پستونک

ولی شیشه شیر گرفت

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
عوض اینکه خوشحال باشی بچه ات اینارو دوس نداره نمیخوره ناراحتی😏

وا اره چ ربطی داره منم بچم ۱۵ ماهشه از اول بهش شیرخشک میدادم سینمو ول نکرد ک نکرد شیرخشک دوست نداره الانم زیر سینمه دیگ داره حالمو بهم میزنه

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

من که گرفتم ، دخترم هم پستونک میخورد هم شیشه ولی اینو نخورد یعنی میوه دوست نداشت انداختمش دور

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉

۴بار هم نگرفت پسر من...خود میوه رو میگرفت دستش.هرچی میتونست میچلوند و میخورد نمیتونست تف میکرد

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
وا اره چ ربطی داره منم بچم ۱۵ ماهشه از اول بهش شیرخشک میدادم سینمو ول نکرد ک نکرد شیرخشک دوست نداره ...

آخی عزیزم ،خیلی خوبه که شیشه رو نمیگیره پستونک اینا بیشتر آسیب به فک بچه میزنن تا سرگرمی باشه براشون

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
آخی عزیزم ،خیلی خوبه که شیشه رو نمیگیره پستونک اینا بیشتر آسیب به فک بچه میزنن تا سرگرمی باشه براشون

اخه همه بچه های مردم سینرو ول میکنن این بدتره اخه من سینه هام یک مشکلی داره براهمون

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
اخه همه بچه های مردم سینرو ول میکنن این بدتره اخه من سینه هام یک مشکلی داره براهمون

خیلی ناراحت شدم که گفتید مشکل داره انشاءالله به زودی خوب بشید

اتفاقا بچه دوستم برعکس بچه شما بود تا شیشه رو گرفت دیگه شیر مادرش رو نخورد

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
2706