2733
2734
عنوان

درس مهم

74 بازدید | 3 پست

ب حرفایک اینجا زده میشه اصلا اعتباری نیس

صحبتم با اونایک میرن تاپیک درآمد شوهر.پول تو جیبی و...

بعد میرن با شوهراشون دعوا. ک شوهر بقیه اونجورن تو اینجور.بعد ماه ها تو خونشون دعوا دارن.افسردگی میگیرن

پ ن:فهمیدم دلوینت الکی بوده

خاک توسرم میشستم واسش گریه میکردم واسه داداشش.باباش

انسان باشید 

لطفااااااااا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

🥺

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

اینا درست

ولی من امروز واقعن کارمو از دست دادم و خیلی غمگینم😭

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا درست ولی من امروز واقعن کارمو از دست دادم و خیلی غمگینم😭

آخه

ایشالا ی کار بهتر واست پیدا بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728