2726
عنوان

جنسیت نینیم

1634 بازدید | 25 پست

خانما من دیروز رفتم سونو ان تی

جفتمم قدامی و ضربان قلبش ۱۶۶ بود

احتمال داد پسر

ولی تو اینترنت میزنم میگه ضربان بالا و جفت قدامی به احتمال خیلی زیاد دختره

نظر شما چیه؟

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همین رو گفتن تازه ان تی به من گفت ۹۹ درصد دختره بعد تو انومالی شد پسر توی ۲۳ هفته بازم تایید شد پسره فکر کنم ربطی نداره اینا حرفه 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728

بذارین 3 ماهش تموم شد بعد 

اینا همش احتماله

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐

نه چه ربطی داره منم جفتم قدامی بود بچم پسره

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ضربان ربطی به جنسیت نداره😕

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

به عدد توجه نکن خیلی وقتا اشتباهه. منم جفتم قدامیه ولی ضربانوقلب جنین پایین بود عددش یادم نیست همه گفتن پسره ولی دخمل بود😍😍😍 

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
به عدد توجه نکن خیلی وقتا اشتباهه. منم جفتم قدامیه ولی ضربانوقلب جنین پایین بود عددش یادم نیست همه گ ...

اره منم هیچ وقت ان تی رو برا بیمارام نمینویسم

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐
2706