2726
عنوان

بگید پسرم چرا اینجوری شده

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 26 پست
الان اصلا تب نداره بعد از اینکه تبش قطع شد دونه ها دراومدن

چون سه روز متوالی تب داشته است خوب میشه نیاز به هیچی نداره 

سرفه هاشم داروهاشو به موقع بده تا تموم بشه 

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه جای کسایی بودم که بچه کوچیک داشتن حتما میبردمش پیش دوتا متخصص جدا شاید یکیش اشتباه تشخیص بده.متاسفانه تقریبا همین علائمی ک میگی برادر زادم داشت بردنش پیش ی دکتری ک همم ازش تعریف میکردن ولی تا 1 هفته اشتباه تشخیص داده بود میگفت تبش بخاطر دندون در اوردنه هیچی نیست بعد شانس اوردیم بردیمش پیش ی دکتر دیگه تشخیص دادن عفونت ادراره میگفت اگه چند روز دیرتر میومد خیلی خطرناک میشد..

2728
من اگه جای کسایی بودم که بچه کوچیک داشتن حتما میبردمش پیش دوتا متخصص جدا شاید یکیش اشتباه تشخیص بده. ...

مادرشوهر من هربچه ایی مریض میشه میگه دکتر نبرین دندونه.پسر من اسهال وتهوع وتب داشت ویروسی ک بین اکثر بچه ها پخش شده میگفت دکتر نبرین

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
اره واکسناشو زدیم

واکسن شش ماهگی جدید امده مرکز بهداشت بهم گفت یعنی واکسنی که قبلا میزدن نیس ی چیز دیگس احتمالا از اونه

برا سلامتی خانواده من و خودت ی صلوات بفرس ،😚خدایا کمکم کن سربلند بشم

دختر من چند روز تب داشت بعد از قطع شدن تب دونه زد کل بدنش دکتر گفت رزوئلا یه همچین چیزایی دقیق اسمش نمیدونم گفت بعد دونه ها هم اشتها نداره تا یک هفته همین جورم بود ولی دارویی نداد دونه ها خودش رفت فقط برا تبش استامینوفن داد ولی دختر م سرفه نمیکرد

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ممنونم ازت خدا کنه پسرمنم اونجوری باشه

همینه عزیزم

برا دخترم سبک تر بود اما پسرم تبش بیشتر طول کشید دکترم بردم دارو نداره فقط باید تبش رو کنترل کنی

بعدش که حوش میریزه پایان رزولاست😁

دقیقا بعد واکسن ۶ ماهگی

شبه سرخک هم بهش میگن

معمولا دوروزه جوشا خودبخود میرن

اما برا پسرم تک وتوک تا یکهفته هم بودن تو شکمش

بعد برادخترم فقط بدنش بود

اما برا پسرم کل سروبدنش جوش ریخت

حتی لای انگشتاشم بود

دوهفته پیش بود

اول نمیدونسم اونه بعد که جوش زد فهمیدم

۹۰ درصد بچه ها میگیرن اینو نگران نباش

صبر کن میره