2737
2734
عنوان

چشام ضعیف شدع؟

73 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها من تا میام درس بخونم سر درد شدید میگیریم خودم میگم چشام ضعیف شده یه وخ جرئت هم ندارم به ننه بابام بگم ببرن منو بینایی سنجی😑💔بفمن چشام ضعیف شده دهن خودم و هفت جدمو سرویس میکنن😐🚶🏿💔😭

چیکا کنم؟☹️🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ینی چی موظفن ببرنت چشم پزشکی اصن نترس ازشون بخواه ببرنت 

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
چراااا

خو میگن ک حقته و همش سرت ت گوشیه و اینجور چیزا اعصابمو خورد میکونن بعدم خو اره میرم سر گوشی ولی خو مجبورم الان تمام درس و مشق و زندگی من همش ت گوشیه😑💔