2137
2106
عنوان

موقع اذانِ میشه برام دعا کنین 😢

235 بازدید | 44 پست

نماز و روزه هاتون قبول باشه دوستای گلم. لطفا بین دعاهاتون منو فراموش نکنین. چندساله بلاتکلیف و عقدم. خواهشا دعا کنین به صلاحمون باشه منو همسرم کارِ عالی پیداکنیم و خونه ی ایده آلم رو بخریم🙏🏻😢 یه آزمون هم دادم لطفا دعا کنین صلاح باشه قبول شم تا موقعیتم بهتر بشه. دعاکنین صدوبیست سال سلامت و خوشبخت و عاقبت بخیر باشیم کنار هم زیر سایه ی پدرم و مادرم 🙏🏻 خداخیرتون بده.

روزی که حاجت روابشم تاپیک میزنم و واسه همه اونایی که تو تاپیکام لطف کردن برام دعا کردن تا شیش ماه  شبِ اولِ ماه قمری به نیتشون قرآن میخونم🌹 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم

ان شاالله به حق بزرگی خدا تو این شبای عزیز خدا گره زندگیتونو باز کنه🙏🏻

و خوشبخت بشین عزیزم🌹

ان شاالله خدا دامن همه کسایی که بچه میخوانو سبز کنه🙏🏻لطفا برا سلامتی تو دلیم دعا کنید که خدا برام حفظش کنه🙏🏻خدا همه رو حاجتروا کنه ان شاالله🙏🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
 عزیزم دعات کردم خواهش میکنم منم دعا کنین خییییلی گرفتارم خیییلی 

مرسی گلم خیلی لطف کردی . ان شاا... هر حاجتی داری با مصلحت خدا یکی باشه و دلت شاد بشه با حاجت رواییت . ناامید نشو خدا بزرگه🌹 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم

منم‌عقدم

کاش زودتر خونه میگرفت عروسی میکردیم

برات ۱۴تا صلوات میفرستم تو هم دعام کن

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡
2050

انشالله حاجت روا به خیر بشید 

محتاج دعا

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
ان شاالله به حق بزرگی خدا تو این شبای عزیز خدا گره زندگیتونو باز کنه🙏🏻 و خوشبخت بشین عزیزم🌹

ان شاا...  خدا از دهنتون بشنوه .

ممنونم گلم تنتون سلامت  دلتون شاد  و عاقبتتون بخیر باشه کنار عزیزانتون 🌹 

موقع اذان برا شما دعا می کنم آیت الکرسی میخونم

منم منتظرم شوهرم ی کار خوب پیدا کنه

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2143

انشالله هر خواسته ای از خدا دارین بهتون بده و حاجت روا بشید براتون ایه الکرسی خوندم

التماس دعا لطفا واسه من دعا کنید امسال حاجتمو بگیرم😢🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      بی حسین بن علی احساس پیری می کنم       نی که پیری بلکه احساس حقیری می کنم        گفت سائل از چه رو محکم به سینه می زنی؟          گفتم از آینه ی دل گردگیری می کنم

@جیگرررررررررررر    ‍  نشد عکس رو ریپلای کنم ممنونم گلم ان شاا... همیشه سلامت و شاد باشی خدا عزیزانت رو برات حفظ کنه

التماس دعا

ان شاا... هر حاجتی داری ختم به خیر و خوشی و شادی بشه برات 🌹 

خدا گرفتاری شما و همه رو برطرف کنه

خدا عزیزانمونو تو این شرایط بیماری حفظ کنه

اونایی ک از پیشمون رفتنو قرین رحمتش کنه

وزن اولیه ۶۵ وزن هدف ۵۵   گروه آبی  ،  شروع ۱۴۰۰/۲/۱۳                   
@جیگرررررررررررر    ‍  نشد عکس رو ریپلای کنم ممنونم گلم ان شاا... همیشه سلامت و شاد ...

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡
2051