2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام انجام ندادم ولی طبق چیزایی ک تو چنتا سایت خوندم بگم ک :بسته ب عملش داره اگه برای چیزای کوچیکی عمل کنید و زخما کوچک باشن که عمل سرپاییه و میتونید بعدش همون روز مرخص بشید.حتی در مواردی بخیه هم نمیزنن و خودش خوب میشه.

اگه بخوایید میتونید بیهوش عمل کنید یا اون قسمت بدن رو بی حس کنید و بیدار باشید.زیاد درد نداره فکر کنم. فقط چنتا زخمه

2728
سلام انجام ندادم ولی طبق چیزایی ک تو چنتا سایت خوندم بگم ک :بسته ب عملش داره اگه برای چیزای کوچیکی ع ...

خیلی ممنون عزیزم ک جواب دادین و وقت گذاشتین

من مپشکلی ندارم فقط واسه بررسی وضعیت تخمدانا و رحمم باید انجام بدم 

2738
بله سونو و عکس رنگی  من یه مشکل خیلی نادر دارم  اونم اینه که توی سونو و عکس رنگی من به ط ...

اها احتمالا اون پشت مشتاس.منم دکترا بخان ی کیستو ببینن پدرشون درمیاد.و اخر باید کالر داپلر انجام بدم و بازم میگن شیش هفته دگ بازم بیا تا مطمعن بشیم.

اها احتمالا اون پشت مشتاس.منم دکترا بخان ی کیستو ببینن پدرشون درمیاد.و اخر باید کالر داپلر انجام بدم ...

نمیدونم دیگ والا بالای ۱۰ بار سونوی واژینال انجام دادم نبوده توی عکس رنگی هم نیست اون مایع وارد لوله نشده اصلا دیگ یا لوله بستس یا چیزی نیست 

2706