2726

من دکترم ۳ تا معجون داد که خودم درست کردم بعد گفت سیرابی بخوره

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم اصلا بیخیال دکتر وایناشد مادونفر بودیم باهم از بهمن اقدام کردیم ..اولی این ماه باردارشد بدون اینکه حتی یکبارپاتو مطب دکتر بزاره تاطه سر بچه اولش یکمم شوهرش مشکل اسپرم داشته دیر گرفته ...من سراولی بدون مشکل باردارشدم دومی رو گفتم بزار با دکتر پیش برم ماه قبل شوهرم از اسپرم داد همه چییی عالی برای تقویت بیشترم کلی دارو ویتامین بهش داد ۵۰۰تومن هزینش شد خودم نزدیک ۴۰۰ تومن سونو و چکاپ دادم امروز جواب دومین از اسپرم وهرمو گرفتم جای پیشرفت همه چیش بدتر شده بود کلی خورد تو ذوقم تاالان نزدیک ۲ دوتومن پول دارو و ازمایشو سونودادیم و هیچی به هیچی تا زه باز چهارشنبه سونو فولیکول دارم...ولی دوستم بدون حتی یکبار دکتر رفتن این ماه بارداره ..بسپاردست خدا منم اشتباه کردم خودمو سپردم دست دکتر

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
بنظرم اصلا بیخیال دکتر وایناشد مادونفر بودیم باهم از بهمن اقدام کردیم ..اولی این ماه باردارشد بدون ا ...

چقدر بد

عزیزم ان شا الله زودتر باردار شی یه بچه خوشگل و ناز و سالم

چقدر بد عزیزم ان شا الله زودتر باردار شی یه بچه خوشگل و ناز و سالم

مرسی عزیزم ..

منسراولی هیچ مشکلی نداشتم میخاستم دومی رو با دکتر پیش برم و بارداری سالمی داشته باشم و اگه خدابخواد تحت نظر باشم یه پسرم بیارم جنسم جوربشه ولی هرچی بیشتر جلو میرم و بیشتر خرج میکنم هیچی به هیچ کم مونده چهارشنبه برم بهم بگه اصلا فولیکول نداری دیگه نورعلی نور

توروخدا تو دعاهات منم دعاکن حاجت روابشم امروز دهن روزه وسط پارک جلو همه کلی گریه کردم جواب از شوهرمو گرفتم دکترم گفت برای پسردارشدن مناسب نیست

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
مرسی عزیزم .. منسراولی هیچ مشکلی نداشتم میخاستم دومی رو با دکتر پیش برم و بارداری سالمی داشته باشم ...

عزیزم غصه نخور بقول خودت بسپر به خدا و تا یمدت دیگه ان شا الله همه چی درست میشه و صاحب پسر میشی😍