2726
عنوان

زوجی که بعد از ۱۷ سال زندگی الان میخان طلاق بگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 64 پست
بعد چند سال هرکی میگفت بچه اینا میگفتن ما بچه نمیخایم اصلا ،داییمم خیلی پشت زنش درمیومد هرکی میگفت ش ...

منم لایک کنید لطفا

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعداز اینکه شرکت رو زد به بهونه ی اینکه خونش دوره به محل کار ، خونشون رو دادن اجاره و رفتن سعادت اباد خونه اجاره کردن که نزدیک باشه. عمه من صبح میرفت شب ساعت ۸ شب میومد خونه گاهی ام از داییم دیرتر میرسید خونه ولی دایی بیچارم هیچی نمیگفت تا اینکه بالاخره قند عصبی گرفت الان تقریبا ۶ سالی میشه قند داره و باهر جرو بحث یا استرسی قندش به شدت میزنه بالا. داییم هیکلی ۸۰-۹۰ کیلو وزن الان استخون شده کلا شاید ۷۰ کیلو باشه.

عمم یه ۵-۶ سالی تو همین شرکت بود و درگیر اون بود

تو شرکت برا خیلیا چه فامیل پدریم چه مادریم کار جور کرد و الان خیلی ها مدیونشن.

عمم تقریبا ۴ سال پیش شروع کرد برا ازمون وکلا درس خوندن ، سال اول خوند به گفته خودش خیلی میخوند در حدی که تا ساعت ۱۲ شب هرروز تو کتابخونه میبود و خیلی هم هزینه کرد کلاسای مختلف میرفت. سال اول دقیقا ی هفته قبل از ازمونش بابابزرگم ینی بابای خودش فوت کرد و نتونس بره ازمون بده

بعداز اینکه شرکت رو زد به بهونه ی اینکه خونش دوره به محل کار ، خونشون رو دادن اجاره و رفتن سعادت ابا ...

عمه شما رو نمدونم ولی خیلی از خانوما به خاطر کار وعشق کار از زندگیشون گذشتن

یا رفیق من لارفیق له
2706