2733
2734

نزدیک20روزه اززایمانم میگذره.تواین مدت رابطه جنسی نداشتیم دیشبی توگوشیه شوهرم دیدم ک یه اکانت جدید براخودش زده توتلگرام بعدپرازکانالای ناجوروفیلمای سوپربود.به دوتاازدختراهم پی ام داده بود.یکیشون توپروفایلش عکسای ناجورگذاشته بود بعدشوهرم نوشته بودسلام عکسای پروفایلت خودتی؟یدونه دیگه هم ب کسی دیگه ازینایی ک شماره گذاشتن واینا فقط یه پیش نویس سلام نوشته بودبراش اماارسال نکرده بود.الان ذهنم درگیرشده اخه مگه من چی براشوهرم کم گذاشتم ک سمت اینچیزاداره میره.اخه یه مدت تحمل کردن مگه چیه اخه من الان توشرایطی نیستم ک بتونم باهاش رابطه داشته باشم.الان نمیدونم به روی شوهرم بیارم یانه.بهش بگم دیدم اینارو؟؟

بگو عزیزم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم تو گوشی شوهرم دیدم 

دعواش کردم و قول و قسم ازش گرفتم بهش گفتم گناه میکنی نگاه میکنی روزه و نماز هیچیتت قبول نمیشه 

یاد گرفتم تنها باشم زمین خوردم تنها پاشم🤞🏼🖤 

خیلی سخته.منم تازه ازدواج کرده بودم عین همین ازش دیدم.افسردگی گرفتم تامدت ها.از خدا صبرو آرامش واست میخوام....به تو ربطی نداره ک خوبی یا بد مردا همینن

میشه واسه شادی روح پدرم صلوات بفرستید؟
2706