2410
2553

به عنوان یک دختر در صورت نداشتن کدام حق مثلا بچه دار شدن یا ازدواج یا دوست داشته شدن و یا هر چیز دیگه ای...... احساس میکنید دیگه نمیتونید ادامه بدید و زندگی براتون معنایی نخواهد داشت؟ 

بدون چی زندگی براتون معنایی نخواهد داشت یا بدون کدومش زندگیتون نرمال نخداهد بود؟ 

امیدوارم متوجه سوالم شده باشین. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بدون بچه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2720

بدون اینکه سرکار برم و واسه خودم در آمد داشته باشم یا اینکه به هر دلیلی نتونم درسمو ادامه بدم

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2714
یعنی بچه داشته باشی ولی همسرت بهت توجه نکنه کافیه برات ؟

دیگه نظر من این بود الان

وارد جزئیات نشیم

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2706