1874
2047

مشکل از منه یا شما ها زود دوست میشید با یکی🥺😐

اگه کسی نبود دستتو بگیره دستتو بکن تو جیبتو برو جلو 💨🚶.    I'M AN ARMY OF BTS😎

من با کسی نیستم 

های بیب

مثل شاه راه میرم،چون برام مهم نیس شاه کیع      https://t.me/Hich_zh چنلع نوشتع هام و دکلمع                انسان. ناصحیحی هستم در تمام ابعاد.                    هیتلرم خوبع ها اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                            این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دستتو کنی تو قفسع سینه من و شیش ماه بعد،یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام•.         دروغ چرا من به اینکع بعضیا از من خوششون نمیاد افتخار میکنم....              غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم .کدومو انتخاب میکنید؟!        

منم ندارم 

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان بحق حضرت زینب سلام الله علیها و خشنودی قلب نازنینشون و برا مادرشون  حضرت نرجس خاتون عزیزم صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺

موام تنهام

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فکرمیکردم دنیا یه کیکه خوشمزه س  و ادماش یونیکورن و فرشتن! اما ادما بهم نشون دادن که میتونن چقدر بد باشن...چقدر وحشتناک باشن...واقعا چرا یکی بخواد زندگیه ادمو نابود کنه؟!ساده نباشید مهربون نباشید احمق نباشید ک اگ باشید میشید مثل من!من هنوز از این کابوسی ک ادما برام ساختن بیدار نشدم:)خواستی برام صلوات بفرست دعا کن یا هرچی ک این مشکلم حل بشه
2059
2051

منم سینگلم 😂

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!

منم ندارم😃

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
■ 𝔬 𝔣 𝔣 ■      کسی چه می داند چند نفر در بستر هایی جدا از هم یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤     وقتی یه نفر بهم میگه "هر جور راحتی" دلم میخواد بزنم تو دهنش تا بفهمه چطوری راحتم.😊

منم ندارم تنها نیستی😐😂

▪دوست داشتن شبیه خلع سلاح شدنه،هرچی بیشتر یکی رو دوست داشته باشی بی دفاع تری در برابرش▪                    مردم گاهی از خدا هم ناراضی ان گاهی رو کارای خدا هم عیب میذارن تواین وسط دنبال راضی کردن کی هستی؟      خودتو باهیچکس مقایسه نکن جان دلم  خورشید و ماه رو باهم مقایسه نمیکنن هرکدوم به وقتش میدرخشن💙                         ••••سر گشته ی محضیم و در این وادی حیرت،عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم••••              من شاید عالی نباشم اما حداقل جعلی نیستم! یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی
1718