2737
2734
عنوان

بزرگترین دروغی که گفتین یا شنیدین چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 73 پست
اره به ابجیم گفتم اگ ی بار دیگ پیام داد بهم بگه خودم باهاش حرف میزنم

اره جدی باهاش برخورد کن

اصلا معنی نمیده این کار

بگو بهش اگه من به برادر مجرد تو پیام بدم و باهاش تیک بزنم تو خوشت میاد؟

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......
اره جدی باهاش برخورد کن اصلا معنی نمیده این کار بگو بهش اگه من به برادر مجرد تو پیام بدم و باهاش ت ...

دقیققااااا.

بخدا جرات نمیکنم با داداشش سلام کنم و برسه پیام بدم شمارشو ندارم بخدا .ولی اره اگ ی بار دیگ اینکارو کنه جدی برخورد میکنم .

ممنون ابجی 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیققااااا. بخدا جرات نمیکنم با داداشش سلام کنم و برسه پیام بدم شمارشو ندارم بخدا .ولی اره اگ ی بار ...

مردها فک میکنن خودشون هرکار کنن آزادن

ولی خانومشون نه😑

انشاالله که مشکلت حل شه آجی❤

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......
خب برعکس چیز خاصی نگفتن ک  فقط حالو احواله و از من پرسیده. اگ مدرک محکم نری دستم بود بهتر بود

پس صبر کن فعلا عروسی نگیر

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2731

سلام.دروغ به نامزدم که باعث شد بره دیگه پشت سرشو نگاه نکنه.

ی بارم تقلب کردم  الان فکر میکنم میخوام از خجالت آب بشم.

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

ی بار هم به معلمم دروغ گفتم ولی اون میدونست دارم دروغ میگم هیچی نگفت.

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2738
چند سال پیش یه‌دوستی خیلی اصرار داشت من رو با یه آقایی آشنا کنه منم رفتم سرقرار ، گویا برادر اون آقا ...

وای خیلی خوب بود. دمت گرم  

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  
اب را مجانی میکنیم  برق را مجانی میکنیم  اتوبوس را مجانی میکنیم  دلخوش به این مقدا ...

اینم بهش اضافه کن:

چناااااااااااااان رونق اقتصادی ایجاااااااااد کنم........  

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.  

گلم خودت بزرگترین دروغت چی بود(اگر داشتی)؟

گلم خودت بزرگترین دروغت چی بود(اگر داشتی)؟

از دروغ خوشم نمیاد اصلا نمیگم 

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
ی بار هم به معلمم دروغ گفتم ولی اون میدونست دارم دروغ میگم هیچی نگفت.

باز خوبه ب روت نیاورده😂

سلام.دروغ به نامزدم که باعث شد بره دیگه پشت سرشو نگاه نکنه. ی بارم تقلب کردم  الان فکر میکنم م ...

خدا رحمتش کنه گلم تو روخدا دیگه بهش فکرم نکن