1874
2075
عنوان

چقدر من دهن لقم

74 بازدید | 15 پست

دوستان امروز رفتم خیر سرم دکتر نازایی

یه نفرو دیدم فامیلش اشنا بود واسم باهاش حرف زدم معرفی کرد خودشو منم کامل معرفی کردم و میشناخت منو و اینکه دخترعموی بابای شوهرم میشه عروس خاله اش

منم کامل مشکلاتمو گفتمش درحالیکه هیشکی خبر نداره

اومدم منه دهن لق ب شوهرم گفتم

شوهرمم دادو بیداد ک اره پدرو مادرم این همه منو سوال پیچ میکنن ک مشکلت چیه من هیچی نمیگم تو رفتی رازمونو به کسی گفته ک ممکنه بره بگه و...

راست میگه چیکار کنم اخه😥😥😥

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
آخه تو دیگه خیلی زیادی بیپ روا بودی ببین اول رفتی به اون همه مشکلات و گفتی بعدشم اومدی بهشوهرت گفتی ...

بیپ روا ینی چی

اره دقیقا

هر چی میشه به شوهرم میگم😕☹

2051
بیپ روا ینی چی اره دقیقا هر چی میشه به شوهرم میگم😕☹

نه خب باید سعی کنی نگی بعضی چیزا لازمه بگی عیب نداره ولی یه سری چیزا به ضرر خودت میشه مثل همین کاری که کردی بی مروا یعنی بدون ترس و فکر کردن به عواقبش کاری کنی

اره اره از اونجا هم میشه البته غیر قانونیه ولی میتونی بری و مشکلتو بگی،،و از تفلن خود بیمارستان استف ...

اره مگه اینطور بگمشون

پس فردا میرم مطب دوباره

ولی فکر نکنم بگه چون اگر بگه پای خودشم گیره 

نه خب باید سعی کنی نگی بعضی چیزا لازمه بگی عیب نداره ولی یه سری چیزا به ضرر خودت میشه مثل همین کاری ...

یکی نیس بگه ب من دیوونه اخه چی بهت میرسه بفهمی طرف کیه اونم تو مطب نازایی!!!!!

یکی نیس منو بزنه اصلا 

اره مگه اینطور بگمشون پس فردا میرم مطب دوباره ولی فکر نکنم بگه چون اگر بگه پای خودشم گیره 

نه عزیزم حالا خودتم چون شوهرت اینجوری گفته بهت حساس شدی اون دیگ یادشم نمیمونه که بخاد بگه پای خودشم که میگی گیره پس حله خودتو اذیت نکن😘😘

2081
نه عزیزم حالا خودتم چون شوهرت اینجوری گفته بهت حساس شدی اون دیگ یادشم نمیمونه که بخاد بگه پای خودشم ...

بنظرم شمارشم گیر بیارم بهش بگم بدتر میشه

مگر اینکه دوباره ببینمش یا بفهمم کی نوبت داره اون روز منم برم