2733
2734
عنوان

بنظرتون اینکار درسته یا غلط ؟ خانومایی ک دختر دارن بیان ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 44 پست
عزیزم هر موی زائدی جزء بهداشت بدن هستش، شما با مادرت صحبت کن بهشون بگو که اینجوری داری اذیت میشی. من ...

دقیقا مثلا متنفرم از موهای دست و پا ک نمی زارن بزنم اصلا چندشه

حالا مهم این نی برام زیاد بیشتر سیبیل ها هس ک باعث تمسخر بقیه هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فقط در حد اخم و تخم و تيكه انداختن و غر زدن و يه مدت قهركردنه اهميت نده بنظرم و يواش يواش كارت ر ...

کتک نمیزنن هرگز اما این داد و فریاد مامانم از هرچی غر و کتک بدتره اصلا ارزو مرگ می کنه ادم اون لحظه  😑

2731
ددسته انا حرف گوش نمیدن  حالا دست و پا هم خوب نی ک باشع اما سیبیل بدتره ک 🥴

آره واقعا حق داری .. الان سنت کمه زور میگن بزرگتر ک بشی از پسشون بر میای 

زندگی ب من یاد داده برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بردارم و فردا را ب او بسپارم...     خدا جونم عااااشقتم  
دقیقا مثلا متنفرم از موهای دست و پا ک نمی زارن بزنم اصلا چندشه حالا مهم این نی برام زیاد بیشتر سیبی ...

بهشون بگو اینجوری پسرا مزاحمم میشن قطعا قبول میکنن

بگو باعث میشه بقیه مسخرم کنن یه چند روز تو خودت باش خودتو ناراحت نشون بده مظلوم یه جا بشین بگو دارم روانی میشم حالم خیلی بده اینو امتحان کن اگر جواب داد بهم بگو

دقیقا مثلا متنفرم از موهای دست و پا ک نمی زارن بزنم اصلا چندشه حالا مهم این نی برام زیاد بیشتر سیبی ...

ولی خودت انجام نده. اگر بهشون نگی و انجام بدی باعث بی اعتمادی میشه. نسبت بهت بی اعتماد میشن

2738

عزیزم سعی کن قانعشون کنی حتما سیبیلات زیاده میگن چون بچه ای معلوم نشه کسی پشتمون حرفی بزنه ،اما به نظر من به کسی مربوط نیست،ولی به هر حال خانوادت هستن و بدت رو نمیخوان سعی کن بدون لج کردن راضیشون کنی واگر خیلی زیاده میتونی اوایل با قیچی حجمشو کم کنی بعد یه مدت دکلره کنی و بعد یه مدت برداریش که یهویی نشه عزیزم.

کسی رو نداری مامانش حرفشو گوش بده؟مثلا خاله یا زندایی یا دوست مامانت؟یکی دیگه به مامانت بگه به نظرم ...

اسم منو کراشممممه اسم کاربریت😅😍

شنیدم با دعاهاتون خیلیا نتیجه گرفتن🌸میشه لطفا برای جابه جایی از این خونه برام دعا کنید بریم یه جای بهتر خیلی خیلییی ممنونتونم♥️🙏🏻

من کلا دست و پام پر مو بود اما سیبیلام اونقدرزیاد نبود اما دیگه کلاس نهم ک شدم دیدم داره تغییرمیکنه یجورایی پر رنگ تر شد فهمیدم دیگه موقشه که ورشدارم و از اونجایی ک همه ی همکلاسیم ورداشته بودن رفتم ی تیغ ورداشتم ب مامانم گفتم ببین مامان سیبیلام خیلی ضایس دیگ تو مدرسمونم گیر نمیدن انقدر ک از ما کوچیکترام برداشتن تازه کسیاصلا متوجه نمیشه منورداشتم دارم میرم بزنمشون^=^

2706