2737
2734

کرونا

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتره به ۱۱۵ زنگ بزنید و بپرسید و کمک بگیرید

من شنیدم عرق سرد ممکنه نشونه ی سکته باشه ، دور از جون مادرتون

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2738
بهتره به ۱۱۵ زنگ بزنید و بپرسید و کمک بگیرید من شنیدم عرق سرد ممکنه نشونه ی سکته باشه ، دور از جون ...

آره زنگ بزنه بهتره

شرایطو میپرسن راهنمایی میکنن

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
به 115زنگ بزنم چی بگم؟؟؟

همینی که گفتین ، بگین مادرم عرق سرد کرده 

نمیدونم باید چی کار کنم 

اونا یه شرح حال از مادرتون میپرسن و بهتون میگن چی کار کنید 

هزار بار دور از جون مامان نازنینت و دوستای نی نی سایتی باشه 

این مطلب و اینجا میگم شاید به درد یکی خورد 

پدر بزرگ من ۲ سال پیش سکته کرد ، خاله ام زنگ زد اورژانس و شرح حالشو گفت ، اورژانس گفت نشونه ی سکته است ، اگر تو خونه آسپرین بچه دارین ، یه دونه بدین بخوره ( آسپرین خونو رقیق میکنه ) ، ۳ صبح بود و آسپرین هم نداشتن ، تا اورژانس برسه ، پدر بزرگم به رحت خدا رفت 

آسپرین تو خونه هاتون باشه ، هیچ ضرر هم نداره 

هر از گاهی بخورین

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706